Iza Łęcka Iza Łęcka 05.08.2019 10:06
evo 2019 finały
509V

EVO 2019. Zobaczcie fantastyczne finały turniejów

The Evolution Championship Series 2019 właśnie dobiega końca. Jeżeli cały weekend spędziliście poza ekranami monitorów, możecie tylko żałować tych emocji z obijania kolejnych mordek. Sprawdźcie jednak z nami najbardziej gorące pojedynki najlepszych zawodników w czołowych bijatykach.

Godziny wyprowadzania najlepszych kombosów, palce zdarte na sprzęcie i litry potu, to cechy charakterystyczne wielkich pojedynków na znane wszystkim bijatyki.

Poniżej sprawdzić możecie najgorętsze, finałowe walki, które stoczyły się w trakcie turniejów The Evolution Championship Series 2019. Wielkie nagrody, zacięte starcia, dramatyczne momenty i zwroty akcji, a jedno jest pewne – zwycięzca może być tylko jeden.

The Evolution Championship Series 2019 zostało całkowicie zdominowane przez japońskich graczy, którzy zdobyli aż 10 medali (w tym 4 z najwyższego miejsca na podium). Amerykanie zajęli drugie miejsce w klasyfikacji wygrywając 8 krążków (2 złote medale), a na ostatnim miejscu podium uplasowali się obywatele Korei Południowej (2 zdobyte medale, w tym jeden złoty).

EVO 2019 - finałowe walki oraz zestawienie 8 najlepszych zawodników każdego turnieju

Soulcalibur VI - Zain “Bluegod” Tibeishat Vs. Yuta “Yuttoto” Sudo

8 najlepszych finalistów turnieju Soulcalibur VI:

1. Yuta "Yuttoto" Sudo
2. Zain “Bluegod” Tibeishat
3. Jérémy "Skyll" Bernard
4. Jonathan "Woahhzz" Vo
5. Jovian "Shen Chan" Chan
5. "Tamonegi"
7. Marie-Laure "Kayane" Norindr
7. Joshua "Saiyne" Vernon

Under Night In-Birth Exe:Late[st] - Oushuu-hittou Vs. Clearlamp_o

8 najlepszych finalistów turnieju Under Night In-Birth Exe:Late[st]

1. "ClearLamp"
2. "Oushuu-Hittou"
3. "Hishigata"
4. "Kure"
5. Shinji "Neji" Taharu
5. Andy "Rikir" La
7. "Senaru"
7. "Libekichi"

Dragon Ball FighterZ - Goichi "GO1" Kishida Vs. Dominique "SonicFox" McLean

8 najlepszych finalistów turnieju Dragon Ball FighterZ:

1. Goichi "GO1" Kishida
2. Dominique "SonicFox" McLean
3. Shoji "Fenritti" Sho
4. Joan "Shanks" N.
5. "Hirohiro"
5. "B"
7. Christopher "NYChrisG" Gonzalez
7. Ryota "Kazunoko" Inoue

Samurai Shodown - Ryota "Kazunoko" Inoue Vs. Seon-Woo "Infiltration" Lee

8 najlepszych finalistów turnieju Samurai Shodown:

1. Seon-Woo "Infiltration" Lee
2. Ryota "Kazunoko" Inoue
3. Justin "JWong" Wong
4. Reynald "Reynald" Tacsuan
5. Fu-Pin "RB" Kao
5. Alex "CaliPower" Valle
7. Renato "DidimoKOF" Martins
7. Chia-Chen "ZJZ" Tseng

Mortal Kombat 11 - Dominique "SonicFox" McLean Vs. Ryan "Dragon" Walker

8 najlepszych finalistów turnieju Mortal Kombat 11:

1. Dominique "SonicFox" McLean
2. Ryan "Dragon" Walker
3. Sayed "Tekken Master" Ahmed
4. Julien "Deoxys" Gorena
5. Tommy "Tweedy" Tweedy
5. Denom "A F0xy Grampa" Jones
7. Andrew "Semiij" Fontanez
7. Alexandre "Hayatei" Dubé-Bilodeau

BlazBlue: Cross Tag Battle - Oscar "Shinku" James Vs. Kyamei

8 najlepszych finalistów turnieju BlazBlue: Cross Tag Battle:

1. Oscar "Shinku" James
2. Kyamei
3. Seitaro "Domi" Ono
4. Kazuya "Mekasue" Kamisue
5. Christina "Bace" Kabacinski
5. Shoji "Fenritti" Sho
7. Kazuyuki "KojiKOG" Koji
7. Jona "Jona" Kim

Street Fighter V: Arcade Edition - Masato "Bonchan" Takahashi Vs. Adel "BigBird" Anouche

8 najlepszych finalistów turnieju Street Fighter V: Arcade Edition:

1. Masato "Bonchan" Takahashi
2. Adel "BigBird" Anouche
3. DC "Infexious" Coleman
4. Atsushi "Fujimura" Fujimura
5. Derek "iDom" Ruffin
5. Masahiro "Machabo" Tominaga
7. Hiroki "Kichipa-mu" Asano
7. ChaoZhou "Yang Mian" Huang

Tekken 7 - Jae-Min "Knee" Bae Vs. Arslan "Arslan Ash" Siddique

8 najlepszych finalistów turnieju Tekken 7:

1. Arslan "Arslan Ash" Siddique
2. Jae-Min "Knee" Bae
3. Hoa "Anakin" Luu
4. Takehiko "Take" Abe
5. Takumi "Noroma" Hamasaki
5. Daichi "Nobi" Nakayama
7. Yuta "Chikurin" Take
7. Sun-woong "LowHigh" Yoon

Super Smash Bros. Ultimate - Gavin "Tweek" Dempsey Vs. Leonardo "MKLeo" Lopez Perez

8 najlepszych finalistów turnieju Super Smash Bros. Ultimate:

1. Leonardo "MKLeo" Lopez Perez
2. Gavin "Tweek" Dempsey
3. William "Glutonny" Belaid
4. Ezra "Samsora" Morris
5. Ishiguro "Raito" Tetsuya
5. "ProtoBanham"
7. Sota "Zackray" Okada
7. Paris "Light" Ramirez

Źródło: https://www.gameinformer.com/2019/08/04/here-are-your-evo-2019-champions

Tagi: Esport evo 2019 Evolution Championship Series