Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 04.08.2019 16:54
Film Mortal Kombat jak Deadpool
771V

Mortal Kombat. Reżyser chce, aby film miał klimat Deadpoola

Reżyser nadchodzącego filmu Mortal Kombat zdradził, że zamierza wzorować się na balansie humoru i przemocy, jaki zapewnili twórcy Deadpoola. 

Greg Russo, reżyser odpowiadający za ekranizację Mortal Kombat, udzieli niedawno wywiady dla Comicbook. Zdradził w nim, że niezwykle podobało mu się to, jak świetnie zostały wyważone proporcje pomiędzy komizmem i brutalnością w filmie "Deadpool". 

Twórca nie kryje, że film zaserwuje widzom podobny klimat, jak miało to miejsce w przypadku charakterystycznego bohatera w czerwonym wdzianku:

Przyjrzeliśmy się grom, a następnie filmom, aby porównać nasze klimaty i myślę, że pojawiły się takie rzeczy jak w Deadpoolu. Bardzo nam się to podoba. Wiesz, jest tak masa świetnego humoru, a do tego mnóstwo emocjonalnych momentów związanych z realizmem postaci i tym, co przechodzą. To było coś, na co patrzyliśmy. W taki ton celujemy. Będzie zabawnie, ale będą oczywiście także poważne aspekty, prawdziwi bohaterowie i prawdziwe emocje!

Reżyser zdradził też, iż film nie będzie powtórką tego, co mogliśmy oglądać przy okazji poprzednich ekranizacji popularnej bijatyki:

Zadanie nowego filmu zawsze było dla nas jasne. Nie chcemy powtarzać tego, co już widzieliśmy. To naprawdę do nikogo nie przemawia. Te filmy już mają. Chcemy opowiedzieć nową historię, która będzie ekscytująca i wierna uniwersum z gier, które zdążyliśmy pokochać. Naszym zadaniem jest wprowadzenie tej pasji do projektu i upewnienie się, że będzie to najlepsza możliwa historia dla nowej adaptacji filmu. Ma być świeża i respektować gry. 

Sprawdź także:

Źródło: https://nintendosoup.com/mortal-kombat-movie-writer-likes-deadpools-tone-promises-this-film-wont-rehash-previous-adaptations/

Tagi: film greg russo mortal kombat

Nie przegap