Tytus Stobiński Tytus Stobiński 07.08.2019 14:22
Jesse Faden
434V

Control nie zaliczyło downgrade'u. Remedy komentuje obawy fanów w związku z obniżeniem wymagań sprzętowych

Pokazane w zeszłym miesiącu wymagania sprzętowe Control, nie były wielce wygórowane i poza wymogiem odpowiedniej karty do obsługi technologii ray-tracingu, nie wzbudziły większych obaw. A jednak, z jakiegoś powodu developer zdecydował się je obniżyć.

Trzy dni temu jednak Kajetan pisał Wam, że firma zdecydowała się obniżyć wymagania względem podzespołów, w jakie musimy mieć wyposażony komputer, by uruchomić najnowszą grę studia Remedy. Ta sytuacja z kolei, rozpoczęła dyskusję w sieci na temat ewentualnego downgrade'u gry.

Dyskusję postanowił szybko uciąć Thomas Puha, dyrektor do spraw komunikacji w Remedy. Kiedy na popularnym forum internetowym ResetERA został zapytany przez fanów, czy zmniejszone wymagania są efektem pogorszenia jakości oprawy wizualnej, udzielił bardzo konkretnej odpowiedzi:

Nie, nie doszło do żadnego downgrade'u.

Co więc wywołało tą nagłą zmianę? Być może jeszcze lepsza optymalizacja tytułu, lub drobne poprawki naniesione w ostatniej chwili. Patrząc na zapowiedzi i kampanię marketingową, developer ma ogromne plany względem Control i być może produkcja okaże się być najlepszą grą w historii studia.

Więcej na temat Remedy oraz Control:

 

Źródło: https://gamingbolt.com/controls-pc-version-has-not-been-downgraded-says-remedy

Tagi: 505 Games Control Remedy Entertainment

Nie przegap