Iza Łęcka Iza Łęcka 07.08.2019 13:14
greedfall bohater
1089V

GreedFall na nowym zwiastunie z rozgrywki. Tworzenie postaci, walka z potworami i sekrety wyspy

Najnowszy tytuł studia Spiders zapowiada się na niezwykle interesującą produkcję, w której nie zabraknie kilku mocnych elementów. Jak mogą potoczyć się losy naszego bohatera na wyspie Teer Fradee, sprawdzicie na najświeższym materiale z rozgrywki.

Tajemnicza opowieść o zarazie, która zawładnęła Starym Światem, przeniesie nas na klimatyczną wyspę, gdzie niebezpieczeństwo nie stanowią tylko nadprzyrodzone, wrogie bestie, ale i konflikty pomiędzy rdzenną ludnością a kolonizatorami. Ten RPG akcji da nam całkiem sporo swobody w prezentowanym świecie, pomimo braku otwartego świata.

W najnowszym materiale możemy poznać tajniki tworzenia postaci, wyboru umiejętności początkowych, atrybutów oraz talentów, które zapoczątkują naszą historię na Teer Fradee. Będziemy bowiem mogli skorzystać z kilku klas postaci.

Dzięki dopracowanym możliwościom personalizacji broni oraz jej ulepszania, dopasujemy nasz oręż pod wybraną specjalizację bohatera. Podczas walki będziemy mogli indywidualnie wykorzystać wszelkie narzędzia, nie zapominając o taktycznych pułapkach i magii. Opcjonalne menu taktycznej pauzy pozwoli na strategiczny wybór kolejnych ruchów. Jednocześnie będziemy mogli wykorzystać nasze talenty dyplomatyczne w kontaktach z ludnością.

Premiera GreedFall już 10 września. Miejmy nadzieję, że "Pająki" pod wsparciem Focus Home Interactive dopracują pozycję i zaserwują nam porządnego RPG-a, bo z każdym materiałem można spodziewać się całkiem interesującej rozgrywki.

O GreedFall przeczytacie również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Focus Home Interactive GreedFall rozgrywka Spiders zwiastun