Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.07.2019 20:58
Potwór z GreedFall
641V

Twórcy GreedFall pokazują ładny świat. Zwiastun przedstawia zróżnicowane tereny

Spiders postanowiło przypomnieć szerokiej publiczności o GreedFall. Twórcy pokazują nowe fragmenty rozgrywki, na których skupiają się na lokacjach. W tytule trafimy do wielkiego i ładnego świata.

GreedFall to kolejna gra Spiders. Autorzy Bound by Flame oraz The Technomancer ponownie stawiają na nową markę i wrzucą graczy na kolejny teren. Autorzy opracowali bardzo interesujące podłoże fabularne, ponieważ Stary Świat jest dziesiątkowany tajemniczą chorobą, więc ludzie zaczynają migrować do Nowego Świata w poszukiwaniu lekarstwa na wyniszczającą zarazę.

Francuscy deweloperzy tym razem zaproszą nas do kilku dużych miast, jednak warto podkreślić, że nadal mapa jest podzielona. GreedFall nie będzie typowym open-worldem, więc od czasu do czasu napotkamy na ekrany wczytywania.

Mam przy tym wrażenie, że GreedFall może w końcu zaprezentować jakość, która zadowoli szersze grono odbiorców. Spiders opowiedziało nam już kilka historii, jednak dotychczas we francuskich produkcjach zawsze czegoś brakowało.

Polecamy:

Tagi: focus home interactive GreedFall Spiders

Nie przegap