Iza Łęcka Iza Łęcka 12.07.2019 07:30
bohater z greedfall
514V

Greedfall na świeżym zwiastunie z datą premiery wprowadza w przygody na Teer Fradee

Stary świat nękany tajemniczą plagą umiera. To przed nami stoi obowiązek podjęcia wyzwania i odnalezienia ratunku. Na najświeższym zwiastunie prezentującym GreedFall zapoznamy się z kilkoma szczególnie ważnymi aspektami gry.

GreedFall to pozycja, w której szczególnie liczy się wolność wyboru – podejmowane przez nas decyzje wpłyną na budowanie bliskich relacji, zawarte sojusze, rozbudzą konflikty, ale przede wszystkim ukształtują przyszłość wyspy Teer Fradee. Pod wodzą gubernatora Constantina D'Orsaya będziemy mogli odkryć świat przepełniony magią.

Stary Świat stoi przed nami otworem – data premiery Greedfall potwierdzona

Na najświeższym prezentowanym materiale zostajemy nieco wprowadzeni w fabułę najnowszej pozycji spod rąk Spiders. Przedstawione realia są wręcz makabryczne, a próby uratowania ludzi doprowadzą nas na wyspę przepełnioną magicznymi stworzeniami. Trailer przedstawia opcje dostosowania wyglądu bohatera, zarysowuje fabułę, ale i przede wszystkim rozbudza wyobraźnię walkami z tajemniczymi i przerażającymi bestiami. To, czy dołączymy do nowych kolonizatorów, czy zdecydujemy się pomóc tubylcom w walce o wolność, zależy tylko od nas...

GreedFall zawita na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste 10 września. Czekacie na tego klimatycznego RPG-a?

Źródło: youtube.com

Tagi: Focus Home Interactive GreedFall Spiders