Tytus Stobiński Tytus Stobiński 06.08.2019 10:59
Cpt. Price
721V

Call of Duty: Modern Warfare już wkrótce z prezentacją fragmentu kampanii

Większość informacji i materiałów, jakie zostały nam zaprezentowane w związku z nadchodzącym Call of Duty: Modern Warfare tyczy się ostatnio trybu multiplayer. Wkrótce jednak dostaniemy spojrzenie na kampanię fabularną.

Przygotowana przez twórców kampania ma wzbudzić wśród graczy wiele uczuć, a całość będzie utrzymana w ponurym tonie brutalności i ciężkiego klimatu wojny. Teraz do premiery pozostały niecałe dwa miesiące, a my już dokładnie wiemy, jak prezentuje się multiplayer i kiedy rozpoczną się jego testy beta. Najważniejszym i jedynym aspektem, który czeka na publiczną prezentację, jest więc tryb dla pojedynczego gracza. 

Podczas udzielania odpowiedzi na swoim twitterowym koncie, Taylor Kurosaki będący dyrektorem narracyjnym w szeregach Infinity Ward został zapytany, kiedy możemy spodziewać sie większej ilości szczegołów związanych z tym fragmentem Call of Duty: Modern Warfare. Na pytanie odpowiedział krótko i treściwie - wkrótce. Patrząc jak niewiele czasu twórcom pozostało, możemy obstawić, że do prezentacji dojdzie jeszcze w tym miesiącu. 

A czego powinniśmy się spodziewać? Cóż, z pewnością nie obejdzie się bez kontrowersji, lecz rodzi się pytanie, ile treści developer ostatecznie zdecydował się zachować, ponieważ po zamkniętych pokazach gry, część z obserwatorów była nieco przerażona z faktu, jak bardzo Call of Duty: Modern Warfare chce bez ogródek ukazywać przerażające, prawdziwe oblicze konfliktów zbrojnych. Pozostaje nam jeszcze trochę poczekać i liczyć, że studio nie uległo presji i doprowadzi swoją wizję do realizacji zgodnie z założeniami. 

Więcej na temat Infinity Ward oraz ich nowej gry na naszym portalu:

 

Źródło: https://mp1st.com/news/call-of-duty-modern-warfare-campaign-to-be-shown-off-soon-ex-battlefield-employee-tells-dice-to-step-it-up

Tagi: Activision Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward