Tytus Stobiński Tytus Stobiński 07.08.2019 11:26
The Last of Us 2
4991V

The Last of Us 2 to gra na którą "nie jesteście gotowi". Troy Baker podgrzewa atmosferę

Jedną z najbardziej oczekiwanych gier, jaka prawdopodobnie pojawi się na zakończenie tej generacji konsol jest The The Last of Us: Part II. Czy Naughty Dog znów wstrząśnie branżą gier wideo?

Oczekiwania, jakie ma do spełnienia The Last of Us: Part II są ogromne, a studio Naughty Dog w pocie czoła pracuje obecnie, by dostarczyć nam produkt najwyższej klasy, który okaże sie sequelem idealnym. Czy jest to możliwe, pozostawię Waszej subiektywnej opinii. Znam równie wielu fanów, co przeciwników części pierwszej. Niektórzy twierdzili, że tytuł przekraczał granice i wychodzil daleko, poza schematy gier wideo. Inni natomiast uważali, że gra skupiała swoją mechanikę na skradaniu i tworzeniu kolejnych przedmiotów, wedle tych samych, męczących schematów, a developer powinienen zająć się serią Uncharted.

Przeciwników jednak było znacznie mniej, a The Last of Us stało prawdziwym system sellerem. Część druga powstaje w dość dużej tajemnicy, informacje jakie do nas dopływają są skrzętnie przemyślane i nie ma tu miejsca na jakąkolwiek pomyłkę. W udzielonym ostatnio wywiadzie podczas panelu dyskusyjnego na Manchester Comic Con, Troy Baker wcielający się w postać dobrze znanego nam Joela udzielił kilku informacji na temat "Part 2". 

Nie ma w tej grze i w jej zapowiedziach nic, co nie zostałoby w 100 procentach przemyślane i starannie oszlifowane. Mogę Wam tylko powiedzieć, że nieważne, jak bardzo tego oczekujecie - nie jesteście na to gotowi.

Cóż, wypowiedź Troya ma spory ładunek emocjonalny, a sam aktor bierze udział w produkcji wielu tytułów z naszej ulubionej branży. Może więc rzeczywiście "nie jesteśmy gotowi"? Sądzicie, że tytuł może sporo namieszać na rynku gier wideo?

Warto również przeczytać:

 

Źródło: https://gamingbolt.com/the-last-of-us-part-2-you-are-not-ready-says-troy-baker

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II

Nie przegap