Iza Łęcka Iza Łęcka 05.07.2019 08:32
th last of us 2 ellie
2994V

The Last of Us 2 w lutym? Informator potwierdza 4 wydania

Sony wraz z Naughty Dog nadal milczą w temacie The Last of Us 2 . Tymczasem na światło dzienne wypływają kolejne informacje o dacie premiery oraz możliwych wydaniach. Znany informator jednak zarzuca konkretnymi danymi.

The Last of Us 2  jest najprawdopodobniej jedną z najmocniej wyczekiwanych gier ekskluzywnych Sony. Fani nie mogą się doczekać grubych szczegółów, pomimo że twórcy nadal milczą co do możliwej daty premiery.

The Last of Us 2 na samym początku roku? Aktorka głosowa mogła zdradzić datę premiery

W sieci pojawiły się informacje, jakoby nowe dzieło Naughty Dog zawitało do nas w lutym. Źródło udostępnił administrator ZhugeEX, który jest również starszym analitykiem w Niko Investors. To właśnie on potwierdził przed Sony datę premiery Death Stranding.

Zgodnie z plotkami, Sony przygotowuje cztery różne edycje gry The Last of Us 2:

  • Standard,
  • Special,
  • Collector's
  • Ellie.

Jak na razie nie znamy dokładnej zawartości poszczególnych edycji, jednak jeśli informacje podaje ZhugeEX, kolejnych przecieków możemy spodziewać się w najbliższym czasie - gdyż ze szczegółami może już powoli zaznajamiać się chiński wydawca.

Jak dotąd wszelkie pogłoski, które wypłynęły od ZhugeEX zostały w późniejszym czasie potwierdzone przez Sony. Czy i tym razem tak będzie? Możliwa data premiery przygód Ellie na początek 2020 roku została już określona kilkakrotnie - bowiem w temacie wypowiedział się informator Evil VR, który również wspomina o lutym, a także aktorka podkładająca głos pod postać Ellie.

Źródło: https://wccftech.com/the-last-of-us-part-ii-to-release-in-february-2020-with-four-different-editions-rumor/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II