Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.07.2019 14:54
The Last of Us 2
2179V

The Last of Us 2 to „najambitniejsza gra Naughty Dog w historii”

Bezustannie wyczekujemy na pozytywne informacje dotyczące daty premiery The Last of Us 2 i sytuację postanowił podgrzać Troy Baker. Aktor miał okazję pracować przy nowym tytule Naughty Dog i jest przekonany, że jest to najbardziej ambitna produkcja znanego studia.

Ostatnie doniesienia dotyczące The Last of Us 2 nie są zbyt pozytywne. Gra oczywiście nadal nie posiada oficjalnej daty premiery, ale według ostatnich doniesień twórcy potrzebują dodatkowego czasu na dopracowanie gry. Tytuł ma trafić na rynek dopiero w maju.

Sony wciąż nie komentuje doniesień oraz nie przedstawia pozytywnych informacji dotyczących produkcji, ale ciszę postanowił przerwać Troy Baker. Aktor jest przekonany, że nadciąga wyjątkowa produkcja:

„Mogę Wam powiedzieć, że jest to najbardziej ambitna gra, jaką kiedykolwiek przygotowało Naughty Dog . Jest znacznie większa, niż sądziłem, że jest to możliwe”.

Amerykanin jednocześnie podkreślił, że aktorzy nie wiedzą tak naprawdę, kiedy The Last of Us 2 może zostać wydane. Naughty Dog postanowiło nie przedstawiać nikomu daty premiery, ponieważ wciąż trwają prace i zdaniem Bakera firma ogranicza w ten sposób możliwe przecieki.

Troy nie wie dokładnie, jak wygląda rozwój tytułu i gdzie aktualnie znajdują się deweloperzy, ale zaznaczył, że twórcy chcą ogłosić datę premiery dopiero w momencie, gdy będą pewni, że zdążą na czas. Naughty Dog nie chce opóźniać debiutu.

Troy Baker to jedno z najgorętszych nazwisk w growym dubbingu. Aktor wystąpił w dziesiątkach hitów – między innymi seriach Uncharted, Batman: Arkham, Final Fantasy, God of War, Mortal Kombat. Wkrótce usłyszymy jego głos w The Last of Us 2, Death Stranding i Marvel's Avengers.

Warto spojrzeć:

Źródło: https://gamingbolt.com/the-last-of-us-part-2-is-hands-down-the-most-ambitious-game-naughty-dog-has-ever-done

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II