Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.06.2019 07:00
Ellie The Last of Us 2
4588V

Data premiery The Last of Us 2 ujawniona przez znanego informatora?

Naughty Dog oraz Sony nie prezentują nowych szczegółów z The Last of Us 2. Ciszę postanowił przerwać znany informator, który podał datę premiery oczekiwanej przygody Ellie. Zdaniem mężczyzny gra zadebiutuje w lutym.

Minął już rok od ostatnich informacji przedstawionych przez Sony na temat The Last of Us 2. Od blisko miesiąca pojawiają się plotki o nowej prezentacji gry, ale Sony wciąż nie zapowiedziało wydarzenia.

The Last of Us 2 na samym początku roku? Aktorka głosowa mogła zdradzić datę premiery

Sytuację postanowił rozjaśnić Evil VR – jest to informator, który zapowiedział między innymi wszystkie informacje dotyczące Resident Evil VIII oraz Resident Evil 2 (2019). W ostatnim czasie donosiciel pochwalił się dobrymi kontaktami z pracownikami Bethesdy i przed konferencją korporacji wspomniał o nowym tytule Shinji Mikamiego.

To właśnie on postanowił tym razem wypowiedzieć się o The Last of Us 2:

Najnowsza przygoda Ellie zdaniem EvilVR zadebiutuje już 14 lutego. Brzmi znajomo? Ashley Johnson, aktorka podkładająca głos pod protagonistkę, wspomniała właśnie o tym miesiącu. Nie jest to oczywiście potwierdzona wiadomość, jednak debiut The Last of Us 2 na początku roku wydaje się pewniakiem – w końcu Sony powinno zapewnić grę jeszcze przed premierą next-genów, a jak wiadomo nowe konsole mają nadejść pod koniec 2020 roku.

Więcej o grach Naughty Dog:

Źródło: Twitter

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II

Nie przegap