Iza Łęcka Iza Łęcka 05.08.2019 12:27
moze z borderlands 3
882V

Borderlands 3 większe niż Borderlands 2. "Zatoniemy w treściach"

Gearbox Software prężnie promuje swoją najnowszą pozycję zmierzającą już we wrześniu na konsole i PC. Jak podkreślano już wcześniej, walka przeciwko Syrenom i nowe realia planet, przykują graczy do tytułu na znacznie dłużej niż w Borderlands 2.

Twórcy coraz śmielej prezentują kolejnych bohaterów odsłony – poznaliśmy między innymi Zane'a Flynta oraz drapieżną Moze – nie zapominając jednocześnie o przedstawianiu kolejnych atutów swojego dzieła. Tytuł bowiem ma spełniać całkiem wygórowane oczekiwania graczy.

Borderlands 3 zapowiada się na pozycję przepełnioną zawartością. Jak obiecują twórcy z Gearbox Software, kampania fabularna ma nam zająć około 35 godzin, nie wspominając o czasie poświęconemu misjom pobocznym. Pozycja bowiem będzie znacznie większa niż druga odsłona historii. Anthony Nicholson, starszy producent gry, w wywiadzie dla GamingBolt, podkreślił duże rozmiary Borderlands 3:

"Jest znacznie większa niż Borderlands 2. Są różne rodzaje misji pobocznych, jest oczywiście misja główna. (...) W grze jest tak wiele do zrobienia, że nie mogę tego dokładnie określić. A są to po prostu różne rodzaje misji, które możesz robić. Oprócz eksploracji mamy naprawdę mnóstwo treści.”

Jak wiemy, gra jest już w złocie pozostaje nam więc czekać do dnia premiery, a ta nadchodzi już 13 września. Jak na razie całość zabawy zapowiada się dość pokaźnie – oprócz bogatej fabularnej strony, różnorodne misje poboczne mają sprawiać coraz więcej frajdy, do tego różnorodne bronie, więcej funkcji współpracy, a wszystko osadzone na kilku planetach.

O Borderlands 3 przeczytacie również na naszym serwisie:

Źródło: https://gamingbolt.com/borderlands-3-is-much-bigger-than-borderlands-2-has-a-ton-of-content-gearbox

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software