Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.07.2019 20:11
Borderlands 3 Zane
743V

Borderlands 3 prezentuje Zane'a. Poznajcie barwną postać

Gearbox Software rozpoczyna kolejny etap promocji Borderlands 3. Twórcy na dobry początek prezentują Zane'a, czyli jednego z czterech bohaterów nadciągającej historii. Materiał przybliża postać i pokazuje jej umiejętności.

Gearbox Software nie daje nam zapomnieć o Borderlands 3. Kooperacyjny shooter otrzymał nowy zwiastun, który skupia się na jednym z Vault Hunterów. Zane Flynt to zupełnie nowy bohater, jednak postać zna Zer0 – heros uczęszczał do szkoły zabójców z postacią znaną z Borderlands 2.

Zane jest podobno „bratem niesławnych bandytów Kapitana i Barona Flynta” - tego drugiego spotkaliśmy w pierwszej odsłonie serii Borderlands. To właśnie on dowodził grupą kryminalistów – jego historia jest bardzo interesująca, ponieważ Flynt był niegdyś jednym ze strażników więzienia na Pandorze, ale gdy zrezygnowano z tego miejsca, nikt nie wrócił po Barona. Mężczyzna zdecydował się wziąć sprawę w swoje ręce, uwolnił więźniów i zrobił z nich swoją armię.

Wracając do Zane'a – bohater może skorzystać z mocy klona, chętnie wyśle do walki drona lub ustawi potężną barierę zabezpieczającą oddział przed atakami wroga. Poniżej zobaczycie mały pokaz możliwości Zane'a.

O Borderlands 3 przeczytacie także na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software