Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.08.2019 16:33
Call of Duty Modern Warfare Dark Edition
2767V

Call of Duty: Modern Warfare Dark Edition w Polsce. Znamy cenę

Jedną z najgorętszych tegorocznych premier jest Call of Duty: Modern Warfare. Activision zapowiedziało edycję kolekcjonerską z noktowizorem, która właśnie trafiła do pierwszego sklepu. Będzie to rarytas dla wszystkich kolekcjonerów.

Call of Duty: Modern Warfare elektryzuje graczy z całego świata, ponieważ jest to pierwsza odsłona serii, która powstaje na zupełnie nowym silniku. Za technologię odpowiada krakowski oddział Infinity Ward – deweloperzy przez ostatnie pięć lat rozwijają podwaliny dla całego uniwersum Call of Duty.

Podczas wielkiego pokazu trybu sieciowego z Call of Duty: Modern Warfare otrzymaliśmy także zapowiedź edycji kolekcjonerskiej. Gra z podtytułem „Dark Edition” zaoferuje klientom grę, gogle noktowizyjne, stojak na gogle, steelbook oraz zestaw cyfrowych dodatków (3 pakiety Operatora, niestandardowy nóż taktyczny i kartę Call of Duty Endowment).

Dzisiaj możemy potwierdzić, że Call of Duty: Modern Warfare Dark Edition wyląduje w Polsce i klienci muszą przygotować 859 zł! Radzę nie czekać z podjęciem decyzji o kupieniu pakietu, ponieważ Activision zaoferuje ograniczoną liczbę egzemplarzy na poszczególne rynki. Grę kupicie w kilku sklepach:

Michał, dzięki za link!

COD MW Dark Edition

Więcej o Call of Duty:

Źródło: Informacja od czytelnika

Tagi: Activision Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward