Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.08.2019 21:30
Sześcioraczki Netflix
833V

Sześcioraczki na Netflix. Marlon Wayans w sześciu rolach w jednym filmie

Netflix opublikował pierwszy zwiastun komedii zatytułowanej „Sześcioraczki”. Produkcja będzie wyzwaniem dla Marlona Wayansa, ponieważ aktor wcielił się jednocześnie w sześciu bohaterów. Zobaczcie materiał promujący film.

Netflix nie ma specjalnego szczęścia do pełnometrażowych komedii, ale firma wciąż próbuje swoich sił oferując widzom nowe historie. „Sześcioraczki” to według platformy zabawna opowieść, w której główne skrzypce odegra Marlon Wayans. Aktor znany z między innymi „Requiem dla snu”, „Straszny film 2”, „Agenci bardzo specjalni” otrzymał szansę wcielenia się w aż sześciu bohaterów.

Twórcy w tym wypadku nie wykorzystali skomplikowanej technologii, a po prostu Wayans wskakuje w sześć różnych strojów, a kamera przedstawia wydarzenia w odpowiedni sposób... Całą koncepcję dobrze ukazuje poniższy zwiastun.

W „Sześcioraczkach” poznamy Alana, który odkrywa, że urodził się jako jeden z sześcioraczków. Facet chce odnaleźć swoje rodzeństwo, więc wyrusza w przepełnioną humorem podróż:

„Alan, który ma niedługo zostać tatą, z osłupieniem odkrywa, że urodził się jako jeden z sześcioraczków. Z nowo poznanym bratem Russellem wyrusza na pełną gagów wyprawę w celu odnalezienia reszty dawno zaginionego rodzeństwa. Marlon Wayans wciela się w role każdego z sześciorga rodzeństwa w komedii „Sześcioraczki” od twórców filmu „Nago”.”

„Sześcioraczki” zadebiutują 16 sierpnia.

Polecamy również na naszym portalu:

Tagi: netflix Sześcioraczki trailer zwiastun

Nie przegap