Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.08.2019 16:14
13 powodow 3
980V

Trzynaście powodów 3 na zwiastunie. Netflix potwierdza główny wątek

Netflix opublikował pierwszy zwiastun trzeciego sezonu „Trzynaście powodów”. Platforma potwierdziła jednocześnie temat przewodni oraz ujawniła ostateczną datę premiery. Szykuje się kawał ciekawej historii.

Pierwszy sezon „Trzynaście powodów” okazał się sukcesem, drugi zebrał bardzo mieszane opinie, ale Netflix kontynuuje historię. Platforma zaprezentowała zwiastun trzeciego sezonu i scenarzyści kontynuują przygodę... Może tym razem wydarzenia zostaną lepiej poprowadzone?

Jak wiadomo Netflix zamierza rozwijać serial i już teraz powstaje „Trzynaście powodów 4”. Na premierę przyjdzie nam zaczekać do przyszłego roku, jednak czwarta część opowieści zakończy cały wątek i pozwoli podsumować serię.

Dzisiaj możemy spojrzeć na główny motyw z „Trzynaście powodów 3” – serial powróci na platformę już 23 sierpnia... I szczerze mówiąc nie jestem pewien, czy jest to dobry pomysł. Netflix oczywiście patrzy na wyniki oglądalności, jednak odnoszę wrażenie, że akurat w tym wypadku firma powinna powiedzieć „koniec” już po pierwszych trzynastu epizodach.

Polecamy także:

Tagi: 13 powodów netflix serial zwiastun