Tytus Stobiński Tytus Stobiński 01.08.2019 15:36
Titanfall
772V

Respawn Entertainment, twórcy Titanfall oraz Apex Legends wkrótce pokażą swoją nową grę

Technologia VR wciąż nie otrzymuje wystarczającej ilości tytułów z prawdziwego zdarzenia. Takiego zdania są prawdopodobnie również pracownicy amerykańskiego studia i chcą to zmienić.

Studio Respawn Entertainment, zdobyło doświadczenie tworząc dwie odsłony serii Titanfall, by później przypomnieć o sobie za sprawą popularnego Apex Legends. Teraz developer zamierza spróbować swoich sił również przy nowej technologii i produkuje tajmnicze IP związanego z goglami VR. 

Apex Legends Preseason Invitational w Polsce. Turniej z pulą 500 tysięcy dolarów

Zespół pojawi się na wydarzeniu Oculus Connect, które potrwa od 25 do 26 sierpnia i odbędzie się w kalifornijskim mieście San Jose. Szósta edycja imprezy będzie więc miejscem, gdzie Respawn nie tylko pokaże swój nowy tytuł, ale także udostępni jego grywalne demo dla wszystkich odwiedzających. O grze nie wiadomo nic prócz tego, że powstaje w kooperacji z Oculus Studios. 

Jeżeli jesteście fanami Titanfall 2, to niestety studio uprzedziło już, że projekt nie jest z tym związany. Dostaniemy więc albo całkowicie nową markę (co jest najbardziej prawdopodobne), albo też coś związanego z Apex.

Warto również przeczytać na naszym portalu:

 

Tagi: