Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.07.2019 22:30
Wattson Apex Legends
803V

Apex Legends walczy o graczy. Wystartował 2. sezon rozgrywek

Respawn Entertainment zamierza walczyć o fanów Battle Royale. Na serwerach Apex Legends wylądowała duża aktualizacja, która rozpoczyna drugi sezon zmagań. Gracze mogą szykować się na tonę atrakcji.

Jesteście gotowi na atrakcje w Apex Legends? Twórcy zapraszają na serwery, na które trafiła nowa legenda, możemy sprawdzić ligi rankingowe, zdobywać skórki w kolejnej przepustce bojowej czy też skorzystać z LKM L-STAR.

Apex Legends rośnie. Szczegóły 2. sezonu

Trudno tak naprawdę wybrać najciekawszy element drugiego sezonu Apex Legends. Zainteresowani w końcu sprawdzą w akcji Natalie „Wattson” Paquette – dziewczyna jest córką głównego inżyniera elektryki, a jednocześnie to właśnie ona pomagała budować arenę. Wattson chętnie korzysta z osłon czy też tworzy ogrodzenia.

Zawodnicy wezmą także udział w ligach rankingowych:

"Sezon 2. wprowadza także do Apex Legends ligi rankingowe, które powinny być miejscem, gdzie ambitni gracze będą mogli udowodnić swoje umiejętności i zdobyć przy tym uznanie oraz nagrody. W trakcie sezonu 2. gracze będą mogli awansować kolejno przez 6 rang: brązową, srebrną, złotą, platynową i diamentową – aż do Łowcy Apex. Wraz z awansem na kolejne rangi gracze będą odblokowywać wyjątkowe przedmioty kosmetyczne i inne nagrody. Jednocześnie sprawdzą, jak wypadają w porównaniu z innymi graczami Apex Legends na całym świecie. Poznaj szczegóły lig rankingowych w Apex Legends od stojącej za nimi ekipy Respawn. "

W przepustce bojowej znajdziecie 100 poziomów zawartości do odblokowania. PB jest dostępny za 950 monet Apex – standardowo śmiałkowie, którzy liczą na mały dopalacz, mogą za 2800 monet oodblokować 25 poziomów.

Zamierzacie grać w Apex Legends? Zobaczcie zwiastuny sezonu.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment