SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.04.2019 22:11
Apex Legends i Titanfall
1273V

Sukces Apex Legends oddala plany stworzenia nowego Titanfall. Respawn zapowiada nowy Sezon

Na oficjalnej stronie EA pojawił się nowy wpis od twórców Apex Legends. Respawn przyznaje się, że nie spodziewało się aż tak ogromnego zainteresowania swoją strzelaniną.

50 milionów graczy w 1 miesiąc - takiego zainteresowania nie przewidział nikt w EA i Respawn. W związku z tym autorzy Apex Legends tłumaczą się z pewnych błędów, które napotykają gracze (np. problemy z cheaterami i łącznością z serwerami).

Days Gone podzieliło recenzentów

Co planują twórcy Apex Legends?

Drew McCoy, główny producent Apex Legends, napisał, że jego zespół jest w 100% zaangażowany w rozwijanie Apex Legends. Obecnie ekipa ma na "celowniku" następujące aspekty, które chce poprawić:

  • Powolne działanie serwera przy rozpoczęciu starcia
  • Sporadyczne problemy z oprawą dźwiękową
  • Działalność cheaterów
  • Problem z naliczaniem trafień pociskami

Poprawki i rozwiązania tych motywów mają pojawić się w najbliższych tygodniach.

W przyszłości (w kolejnych miesiącach) deweloperzy chcą się zająć:

  • Premierą nowego Sezonu zawartości (w ramach nowego sezonu pojawi się m.in. nowy Battle Pass, przeprojektowane sektory mapy, świeży zawodnik, broń i nowy element metagry).
  • Wartościowymi nowinkami i usprawnieniami w trakcie nowego Sezonu
  • Ulepszoną komunikacją ze społecznością fanów

Przy okazji Respawn podkreśla, że w ramach studia działają dwie zupełnie oddzielne grupy. Pierwsza z nich poświęca się wyłącznie Apex Legends a druga Star Wars Jedi: Fallen Order. Drew McCoy napisał, że w związku z ogromną popularnością Apex Legends plany dotyczące kontynuacji Titanfall "zostają wypchnięte", co z pewnością zasmuci fanów tej marki. Priorytetem dla Respawn będzie jeszcze przez długi czas Apex Legends i Star Wars: Jedi: Fallen Order.

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment