Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 31.07.2019 10:44
Final Fantasy VII Remake
1237V

Final Fantasy VII Remake. Porównanie grafik koncepcyjnych z pięknymi screenami

Final Fantasy VII Remake jest cały czas dopieszczane przez Square Enix, które co jakiś czas podgrzewa atmosferę przed premierą pierwszego epizodu gry.

Tym razem to podgrzewanie atmosfery to ponownie publikacja materiałów graficznych - z fazy koncepcyjnej i już z silnika Final Fantasy VII Remake, w postaci screenshota.

Grafika wygląda w Final Fantasy VII Remake pięknie i trudno się dziwić Square Enix, że chwali się wykonaniem metropolii Midgar, czyli areny wydarzeń z pierwszego epizodu gry (niestety wygląda na to, że na opuszczenie miasta trzeba będzie poczekać aż do wydania drugiego odcinka Final Fantasy VII Remake).

Tym razem możemy na grafikach przyjrzeć się dokładnie wykonaniu wnętrza biurowca Shinry. Pięknie się to prezentuje. Miejmy nadzieję, że deweloperzy zadbają też o resztę elementów, które decydowały o sukcesie "Siódemki" - m.in. o niestroniące od humoru dialogi z ikrą oraz znakomity system Materii.

W naszej galerii możecie też sprawdzić grafikę koncepcyjną i screenshot, przedstawiający obszar Dworca z Midgar. Obrazki zostały opublikowane kilka dni temu. Rzućcie też okiem na zdjęcia figurek przedstawione na San Diego Comic Con 2019.

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix