Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.07.2019 16:00
Borderlands 3 okładka
789V

Muzyczny autobus Borderlands 3 zbierze graczy na Pol’and’Rock Festival 2019

Borderlands to nie tylko ubijanie kolejnych przeciwników, zbieranie ich sprzętu i wyruszanie na potężniejszych oponentów. Seria od początku jest kojarzona ze świetną zabawą, której nie zabraknie także w Kostrzynie nad Odrą. To właśnie z tego powodu magiczny autobus Borderlands 3 wyruszy z Warszawy i zbierze graczy na Pol’and’Rock Festival 2019.

50 fanów muzyki zakochanych w Borderlands może wyruszyć na Pol’and’Rock Festival 2019 specjalnym autobusem. Rodzimy wydawca Borderlands 3 postanowił zaprosić graczy do „odjechanego autokaru”, który zbierze śmiałków z Warszawy i zawiezie ich do Kostrzyna nad Odrą – oczywiście taka przyjemność jest darmowa i zainteresowani mogą także liczyć na powrót do stolicy.

Tak prezentują się wszystkie szczegóły wydarzenia:

"Jeżeli jesteś z Warszawy lub okolic i jeszcze nie wiesz jak dojechać na jeden z najważniejszych festiwali tego lata, mamy dobrą wiadomość. Przygotowaliśmy specjalny autokar, który za friko zawiezie tam i z powrotem 50 fanów muzyki na Pol’and’Rock Festival do Kostrzyna nad Odrą. Aby mieć szansę na darmowy przejazd naszym autokarem, wyślij wiadomość o temacie „Pol’and’Rock Festival” na adres

borderlands3 -at- cenega dot com
i poczekaj na wiadomość zwrotną. Decyduje kolejność zgłoszeń (stworzona będzie także lista rezerwowa). Na listę zapisujemy zarówno na przejazd z Warszawy do Kostrzyna nad Odrą (1 sierpnia) jak i w przeciwnym kierunku (4 sierpnia). Dla osób która wyruszą z nami we wspólną podróż przygotowaliśmy również upominek w postaci maski z gry Borderlands 3!"

Jak widać liczba miejsc jest ograniczona jednak CENEGA organizuje także drugą podwózkę z Gorzowa Wielkopolskiego – autokar ruszy z okolicy dworca kolejowego i w tym wypadku nie obowiązują zapisy:

"A może potrzebujesz podwózki do Kostrzyna nad Odrą z Gorzowa Wielkopolskiego? Wypatruj naszego autokaru w okolicy dworca kolejowego. Przejazdy na trasie Gorzów Wielkopolski – Kostrzyn nad Odrą będą organizowane ad hoc i nie obowiązują na nią zapisy. Aby znaleźć aktualne informacje, dołącz do naszego wydarzenia: https://www.faceb(...)013105/, gdzie będziemy na bieżąco informować o dodatkowych przejazdach!"

Jest to na pewno ciekawa opcja dla graczy, którzy faktycznie zamierzają wybrać się na Pol’and’Rock Festival 2019, a jednocześnie liczą na świetną zabawę w wyjątkowym towarzystwie.

Borderlands 3 autobus

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: 2K Games Borderlands 3 cenega Gearbox Software pol'and'rock festival