Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.07.2019 19:45
Halo Infinite ART
552V

Halo Infinite nie daje o sobie zapomnieć. Zwiastun z E3 zawiera tajny kod QR

343 Industries ukryło w zwiastunie Halo Infinite kod QR, który odsyła do materiału audio. Twórcy chcą nam najwidoczniej coś powiedzieć. Fani uważają, że jest to wielka zapowiedź.

Halo Infinite zostało oficjalnie odsłonięte na tegorocznym E3. Gra zmierza na trzy urządzenia: Xbox Scarlett, Xbox One i PC. Będzie to początek nowej serii, która została przygotowana na zupełnie nowej technologii. Twórcy chcą odświeżyć znane IP oferując wyjątkową opowieść.

Aktualnie otrzymaliśmy wyłącznie jeden porządny zwiastun produkcji, ale okazuje się, że materiał skrywa pewną niespodziankę – jeden z graczy postanowił dokładnie sprawdzić trailer i znalazł na nim kod QR. Po zeskanowaniu (co nie było łatwe), zainteresowany otrzymał dostęp do nagrania audio.

Pod koniec klipu pojawia się kobiecy głos mówiący: „To....To jest część mnie. Nie wiem dlaczego....Nie wiem jak...Ale to ja”. Sympatycy serii uważają, że może to być nowa Cortana, która odegra ważną rolę w fabule przygody.

Co na to 343 Industries? Frank O'Connor skomentował znalezisko tajemniczym „hmmm.”, ale fani uniwersum nie tracą nadziei i próbują połączyć tę informację z wcześniej zaprezentowanymi szczegółami dotyczącymi Halo Infinite.

Polecamy także:

Źródło: Twitter

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft