Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.07.2019 14:59
Call Of Duty: Modern Warfare Battle Royale
1267V

Call Of Duty: Modern Warfare może otrzymać ogromny tryb Battle Royale

Infinity Ward w oficjalnych komunikatach skupia się aktualnie wyłącznie na kampanii z Call of Duty: Modern Warfare, ale możemy mieć pewność, że twórcy opracowali także konkretny tryb sieciowy. Według najnowszych doniesień, studio zaoferuje graczom duże zmagania Battle Royale.

Call of Duty: Modern Warfare otrzyma dopracowaną kampanię, w której zerkniemy na współczesny konflikt zbrojny. Wciąż nie zobaczyliśmy czystej rozgrywki, jednak już teraz fabularny tryb zbiera mieszane opinie – według niektórych dziennikarzy Infinity Ward przesadziło podejmując trudną tematykę.

Call of Duty: Modern Warfare. Infinity Ward ma całkowicie wolną rękę przy tworzeniu gry

Opowieść będzie oczywiście jednym z trybów. W Call of Duty: Modern Warfare na pewno nie zobaczymy zmagań z zombiakami, ponieważ zdaniem Infinity Ward taka zabawa nie pasuje do realiów projektu.

A co z Battle Royale? Autorzy wciąż nie komentują sprawy, ale według najnowszych doniesień, Infinity Ward opracowuje wielki tryb. Studio przygotowało podobno trzykrotnie większą lokację względem mapy z Call of Duty: Black Ops 4 i nie jest to przypadek.

W zmaganiach ma uczestniczyć nawet 152 graczy! Do gry ma trafić samolot AC-130, a nawet mechaniki typu reanimacja, dropy, czy też pieniądze. Autorzy mają przygotować mieszankę terenów (otwarte/zamknięte), by zapewnić zróżnicowany gameplay.

Nadal musimy czekać na oficjalny komunikat od Infinity Ward, jednak szczerze mam nadzieję, że twórcy zaoferują pewien powiew świeżości w temacie Battle Royale i w rezultacie pozycja trafi w gust wielu fanów strzelania.

Więcej o Call of Duty:

Źródło: https://www.psu.com/news/call-of-duty-modern-warfare-battle-royale-mode/

Tagi: Activision Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward