Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.04.2019 10:55
Bohater Ghost of Tsushima
1733V

Ghost of Tsushima nie zadebiutuje w najbliższym czasie? Twórcy poszukują scenarzysty

Na PlayStation 4 nadal zmierza kilka mocnych, ekskluzywnych produkcji, ale wiele na to wskazuje, że Ghost of Tsushima nie zadebiutuje w przeciągu następnych miesięcy. Sucker Punch nadal poszukuje scenarzysty.

Nadal czekamy na potwierdzenie daty premiery Ghost of Tsushima. Tytuł został zapowiedziany w 2017 roku, ale od tego czasu niezbyt często mogliśmy spojrzeć na produkcję. Sony nie wystartowało jeszcze z kampanią promocyjną.

Sony chwali się fantastycznymi ekskluzywnymi grami na PlayStation 4

W Sieci nie brakuje doniesień, według których Ghost of Tsushima ma trafić na rynek w 2019 roku, ale w zasadzie trudno trochę w to uwierzyć. Sony nadal nie rozpoczęło promocji, firma nie pojawi się na E3, a teraz dodatkowo Sucker Punch poszukuje scenarzysty.

Kogo szukają do gry Ghost of Tsushima?

Studio szuka „Narrative Writera”, który zajmie się przygotowaniem „wysokiej jakości dialogów w napiętych terminach” - możemy w tej sytuacji sądzić, że faktycznie autorzy zbliżają się do debiutu, jednak to nadal dość odległy temat. Firma może chcieć dotrzymać jakiegoś wcześniej założonego terminu, jednak najwidoczniej zespół potrzebuje dodatkowych rąk, by móc przygotować całą zawartość.

Nowy pracownik będzie miał okazję przygotowania „całych misji dla gry w otwartym świecie”, a także pomoże w stworzeniu „drugorzędnych obszarów narracyjnych” - chodzi tutaj o dialogi oraz teksty marketingowe.

Nie są to oczywiście dobre informacje, jednak możemy mieć nadzieję, że już niedługo Sony zaprosi nas na specjalne show, podczas którego otrzymamy dodatkowe informacje dotyczące Ghost of Tsushima.

Źródło: https://gamingbolt.com/ghost-of-tsushima-job-listing-suggests-bulk-of-writing-still-needs-to-be-done

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Sucker Punch