Zombieland 2 na pierwszym zwiastunie! Widowisko z zombiakami

Filmy/seriale
1971V
Zombieland 2 na pierwszym zwiastunie! Widowisko z zombiakami
Wojciech Gruszczyk | 25.07.2019, 18:19

Sony Pictures Entertainment opublikowało pierwszy zwiastun „Zombieland: Double Tap”, który w ciekawy sposób wprowadza fanów uniwersum do najnowszej opowieści. Na zwiastunie nie brakuje biegających truposzy, ale w sumie mogliśmy liczyć na więcej krwistych scen. Zobaczcie materiał.

18 października odbędzie się światowa premiera „Zombieland: Double Tap”, czyli najnowszego horroru przepełnionego zabawnymi scenami od Rubena Fleischera. Reżyser pierwszego „Zombieland” miał w ostatnich latach okazję pracować nad między innymi „Gangster Squad. Pogromcy mafii” i „Venom”.

„Zombieland: Double Tap” jest oczywiście kontynuacją „Zombieland” z 2009 roku – rozmowy dotyczące przygotowania sequela rozpoczęły się już w zasadzie przed premierą pierwszej części. Niestety, projekt na kilka lat trafił do lodówki, z której został wyciągnięty w lipcu 2018 roku – to właśnie w tym miesiącu udało się podpisać umowy z czterema głównymi bohaterami filmu.

W „Zombieland: Double Tap” wystąpią: Woody Harrelson („Siedem Dusz”, „Iluzja”, „Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri”, „Detektyw”, „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”), Jesse Eisenberg („Iluzja”, „The Social Network”, „Sobowtór”), Emma Stone („Służące”, „La La Land”, „Niesamowity: Spider-Man”, „Łatwa dziewczyna”), Abigail Breslin („Bez mojej zgody”, „Połączenie”, „Znaki”), Zoey Deutch („Zanim odejdę” „Dlaczego on?”) oraz Rosario Dawson („Siedem dusz”, „Niepowstrzymany”).

Warto sprawdzić:

Źródło: własne

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper