Pagan Online wychodzi z Wczesnego Dostępu. Znamy pełną zawartość i cenę

Gry
960V
Pagan Online wychodzi z Wczesnego Dostępu. Znamy pełną zawartość i cenę
Wojciech Gruszczyk | 25.07.2019, 22:30

Mad Head Games i Wargaming potwierdziły ostateczną datę premiery Pagan Online. Gra już wkrótce wyskoczy z programu Wczesnego Dostępu i z tej okazji twórcy ujawnili szczegóły zawartości. Przygotujcie się na atrakcje.

27 sierpnia odbędzie się pełna premiera Pagan Online. Gra dotychczas znajdowała się w programie Wczesnego Dostępu na Steam, ale deweloperzy spędzili ostatnie miesiące nad znaczącą rozbudową gry i w końcu odbędzie się debiut.

Gracze mogą także liczyć na nową zawartość i oczekiwane usprawnienia:

 • Pełna kampania – 8 aktów, nowe strefy i mapy, dwóch nowych bossów (w stosunku do wersji z wczesnego dostępu).
 • Kliknij-by-się-poruszyć i pełne wsparcie dla kontrolerów – oryginalnie zaprojektowana rozgrywka pod sterowanie klawiszami WSAD, gra otrzyma również bardziej tradycyjne metody poruszania się.
 • Dwóch nowych bohaterów (wraz z 8 poprzednimi da to razem 10 grywalnych postaci!)
  • Elden to szybki i zwinny, używający dwóch broni naraz lodowy stwór, który spowalnia i zamraża przeciwników z każdym uderzeniem.
  • Hector to jego przeciwieństwo i opiera swoje ataki na ogniu. Jego bronią jest garłacz i używa brudnych sztuczek do podpalania aren.
 • Legendarna broń -  najmocniejszy oręż może być dodatkowo modyfikowany, aby sprostać najbardziej wymagajacym wyzwaniom.
 • Szkoły magii – bardzo rzadkie zestawy zbroi, które podnoszą statystyki i wygląd postaci. 
 • Przemodelowane tworzenie broni i system lootu – teraz będzie bardziej cenny, zróżnicowany i dostępny do użycia od razu, a schematy staną się rzadsza, ale bardziej znaczące.
 • Nowe drzewa umiejętności - pozwolą na stworzenie prawdziwie unikatowych buildów bohaterów
 • Zawartość po zakończeniu gry – nowe typy wyzwań, aby najpotężniejsze postacie miały cały czas co robić i rozwijać się nawet po zobaczeniu napisów końcowych.

Uros Banjesevic z Mad Head Games nie ukrywa zadowolenia z ujawnienia daty premiery:

„Od 10 miesięcy, kiedy to wystartowaliśmy z zamkniętą alfą, Pagan Online ewoluuje i nabiera kształtów dzięki społeczności i uwagom graczy. Dzięki 4-miesięcznemu wczesnemu dostępowi wprowadzamy tyle zmian, usprawnień i nowej zawartości, że będzie to naprawdę świetne doświadczenie w wersji 1.0.”. 

Natomiast Jacob Beucler, dyrektor produktu w Wargaming zapowiada rozwój gry:

„Pagan Online to tytuł premium, ale również i usługa, także gracze mogą spodziewać się regularnych aktualizacji zawartości i usprawniania rozgrywki. Cieszymy się na premierę oraz na to, co będzie po niej!”

Pagan Online będzie dostępny w cenie 69,99 zł. Możemy mieć teraz nadzieję, że autorzy nie będą tylko i wyłącznie pracować nad rozbudową podstawki, ale zajmą się także przeniesieniem tytułu na konsole. Gra może odnieść naprawdę spory sukces na PlayStation 4, Xboksach One oraz Nintendo Switchach – ważne jest tylko wprowadzenie pozycji na rynek w odpowiednim momencie.

Warto sprawdzić:

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper