World of Tanks: Mercenaries. Aktualizacja 4.10 spełnia prośby graczy

Gry
2602V
World of Tanks: Mercenaries. Aktualizacja 4.10 spełnia prośby graczy
Musiol | 21.05.2019, 14:31

World of Tanks otrzymało nową aktualizację w wersji 4.10, w której doszły nowości wyproszone przez graczy. Oprócz tego dostaniemy czasowo dostępny tryb RTS.

Co przynosi aktualizacja World of Tanks do wersji 4.10? Przede wszystkim nowości w interfejsie. Gra doczeka się wskaźnika wartości pancerza, który w dowolnym momencie wyświetli nam ile pancerza, w danym elemencie pozostało. Pojawiają się też nowe kamuflaże dla czołgów czechosłowackich, włoskich, ZSRR i niemieckich oraz ulepszono rotację map oraz przeprowadzono balans czołgów.

World of Warships: Legends ze świetnym wynikiem na konsolach. Wargaming zapowiada atrakcje

Dostępne czołgi premium poszerzyły się o dwa nowe modele Mauerbrecher VK 168.01 (P) oraz ELC Even 90. Dostępny do 10 czerwca Mauerbrecher VK 168.01 (P) charakteryzuje się mocnym pancerzem, którym osłonicie sojuszników i mocnym działem mogącym zadawać ponad 440 punktów uszkodzeń na pojedynczy strzał. ELC Even 90 to lekki czołg, bardzo mobilny i dający doskonałe wsparcie ogniowe tam, gdzie drużna go akurat potrzebuje. Ta francuska maszyna dostępna jest do 11 czerwca.

Od 21 do 27 maja dostępny będzie nowa wersja trybu RTS - Commender Mode, w którym ulepszone zostało sterowanie,  dodano nowe czołgi i zupełnie nowa mapę – Berlin.

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper