World of Tanks Blitz świętuje 5 urodziny i 120 milionów pobrań!

Gry
1939V
World of Tanks Blitz świętuje 5 urodziny i 120 milionów pobrań!
Musiol | 19.06.2019, 15:59

World of Tanks Blitz, które pierwotnie zadebiutowało na iOS, a później trafiło też na PC-ty, świętuje właśnie 5. urodziny. Wargaming postanowił uczcić to prezentami.

Wargaming pochwaliło się, ze w ciągu 5 lat od debiutu World of Tanks Blitz na smartfonach z systemem iOS, ich tytuł może pochwalić się ponad 120 000 000 pobrań i 1,5 mln aktywnych graczy każdego dnia, gdy zliczymy wszystkie platformy, na których dostępna jest gra.

Wargaming szuka studiów partnerskich. Firma chce dostarczać na rynek wyjątkowe gry

Na starcie World of Tanks Blitz oferował 90 historycznych czołgów z 3 krajów. Aktualnie jest to ponad 370 jednostek z 8 nacji. W grze pojawiały się także maszyny projektowane przez gości, w tym Petera Pounda (Mad Max: Fury Road) czy Kunio Okawary (Gundam).

World of Tanks Blitz jest długofalowym sukcesem dzięki temu, że przesunęliśmy granice mobilnego gamingu. Aby wygrać, musisz polegać na czymś więcej niż samej sile i kto ma najlepszy czołg. To gra o myśleniu i przechytrzeniu przeciwników, a gracze to kochają. Bez oddanej społeczności i spełniania ich próśb nie bylibyśmy w tym miejscu, gdzie jesteśmy teraz. Świetnym przykładem może być gracz z Turcji, który chciał się oświadczyć dziewczynie poprzez Blitza. Było to wyzwanie dla naszych twórców, ale mu to umożliwili!

Z okazji urodzin od 19 czerwca gracze będą mogli zdobyć 75 różnych typów pudełek z prezentami, a każde z nich zawierać będzie cenne nagrody – od boosterów do czołgów premium. Trzy z nich są kompletnie nowe i będą to atomowe wariacje kultowych T-34, Sherman Firefly i ELC bis. A każdy, kto zaloguje się do gry w tym tygodniu, otrzyma w prezencie 5 dni konta premium oraz niemiecki czołg premium German Pz. III wraz z zestawem rzadkich boosterów. 26 czerwca na zakończenie urodzin każdy czołg otrzyma x5 doświadczenie za pierwsze zwycięstwo.

Źródło: własne

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper