Iza Łęcka Iza Łęcka 11.07.2019 11:48
Falcon i Zimowy żołnierz
1342V

„Falcon i Zimowy żołnierz” z historią od twórcy Johna Wicka

Marvel nie zamierza zmarnować okazji do zaprezentowania widzom ciekawej historii, a tych nie brakuje w całym uniwersum. Pierwsze konkrety dotyczące serialu „Falcon i Zimowy żołnierz” są już znane. Korporacja sięga po popularnego scenarzystę.

Disney+ wystartuje dopiero w listopadzie, ale już teraz możemy mieć pewność, że streamingowa platforma zapewni kilka interesujących produkcji, które powinny zaciekawić fanów Marvel Cinematic Universe. Jednym z takich seriali jest historia Falcona i Zimowego żołnierza.

Avengers: Koniec gry w wersji rozszerzonej w Polsce. Znamy szczegóły

„Falcon i Zimowy żołnierz” trafi na Disney+ dopiero w sierpniu 2020 roku, jednak już teraz otrzymaliśmy konkrety dotyczące produkcji. Znanych i cenionych nazwisk nie brakuje. Nad historią sześcioodcinkowego serialu będzie pracował Derek Kolstad – twórca, który przygotował scenariusze do trylogii „Johna Wicka”.

Według opublikowanych informacji, reżyserką została Kari Skogland – Kanadyjka pracowała nad odcinkami do między innymi: „The Walking Dead”, „House of Cards”, „Punisher”, „Boardwalk Empire”, „Vikings” czy też „Opowieść podręcznej”.

W serialu na pewno zobaczymy znanych aktorów: Anthony Mackie (Falcon), Sebastian Stan (Bucky Barnes), Emily VanCamp (Sharon Carter) oraz Daniel Brühl (Zemo) pojawią się we wszystkich epizodach.

Aktualnie nie wiemy, kiedy Disney+ zadebiutuje w Polsce.

Warto spojrzeć:

Źródło: https://www.thewrap.com/john-wick-derek-kolstad-falcon-winter-soldier-marvel/

Tagi: Disney disney+ disneyplus falcon Falcon i Zimowy żołnierz marvel Marvel Cinematic Universe zimowy żołnierz