Iza Łęcka Iza Łęcka 23.07.2019 11:10
bohaterowie szybcy i wściekli
2347V

Szybcy i wściekli 9. Groźny wypadek na planie wstrzymał produkcję filmu

Kolejna część zaskakującej swoją popularnością serii, przepełnionej akcją, pościgami i wyczynami kaskaderskimi, jest w fazie produkcji. Prace jednak niekoniecznie rozgrywają się w spokoju, bowiem doszło do jednodniowego ich wstrzymania.

Pierwszy film spod szyldu „Szybcy i wściekli” zawitał do kin w 2001 roku, a cała seria od tego czasu zaliczyła nieprawdopodobny sukces stając się jedną z najbardziej dochodowych w kategorii filmów akcji – zarobiła ponad 5 miliardów dolarów. Obecnie trwają prace nad 9. odsłoną, chociaż nie brakuje już spin-offów utrzymanych w klimacie gangsterskich pościgów.

Podczas kolejnych dni zdjęciowych w Londynie doszło jednak do niebezpiecznego wypadku. Zgodnie z informacjami udostępnionymi przez Studio Universal Pictures, jeden z członków ekipy doznał poważnego urazu głowy. Kaskader trafił do szpitala na obserwacje. Jak zapowiedziano, prace zostały przerwane na jeden dzień, a stan zdrowia członka obsady nie jest komentowany.

Premiera filmu „Szybcy i wściekli” odbędzie się 22 maja 2020 roku. Pomimo, że sukces marki jest coraz większy, ekipa aktorska znana z wcześniejszych części powoli się wykrusza. Podczas najbliższej odsłony na ekranach zobaczymy Charlize Theron, Helen Mirren, Vin Diesel, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Ludacrisa, Nathalie Emmanuel, Michelle Rodriguez.

Sprawdźcie także na naszym portalu:

 

 

Źródło: https://variety.com/2019/film/global/fast-and-furious-9-production-halted-stuntman-injury-1203275299/

Tagi: Film produkcja Szybcy i wściekli 9