Iza Łęcka Iza Łęcka 22.07.2019 11:48
iron man marvel's avengers
1422V

Marvel's Avengers z ogromem dodatkowej treści po kampanii. Współpraca z Avengersami bardzo pożądana

Najnowsza produkcja z superbohaterami na tapecie roznieca coraz większe zainteresowanie. Jak podkreślają twórcy z Crystal Dynamics, po przejściu kampanii na graczy czeka jeszcze więcej dobra i wymagających zmagań.

Po wycieku gameplayu z Marvel's Avengers z konwentu Comic-Con mogliśmy spojrzeć na mechanikę walki, której różnorodność w superlatywach jest opisywana przez twórców. Wcielając się w poszczególnych herosów doświadczymy nie tylko ich możliwości, ale i zmieni się odczuwanie rozgrywki, a to za sprawą różnych form walki. Fabuła pozycji zapowiada się niemniej ciekawie...

Nawiązując do historii zawartej w kampanii najnowszego dzieła Crystal Dynamics, Noah Hughes, dyrektor kreatywny studia zdradził kilka szczegółów dotyczących rozgrywki po przejściu trybu fabularnego.

Po zakończeniu historii w Marvel's Avengers zostaniemy wrzuceni w wir jeszcze bardziej intensywnych zmagań, których rozmiary są określane nawet jako „jeszcze większe zagrożenie dla świata”, z którym gracz w butach jednego z Avengersów będzie musiał się zmierzyć.

Jednocześnie podkreślono, że wraz z postępem rozgrywki, zmagania staną się coraz trudniejsze – dlatego też na znaczeniu zyska kooperacja z kolegami z drużyny.

„Współpraca z wieloma Avengersami stanie się zdecydowanie bardziej pożądana.”

Mówiąc o potyczkach w kooperacji z innymi superbohaterami, niezwykłym wyzwaniem staną się kolejni przeciwnicy. Wraz z postępem dodatkowych treści, wróg stanie się zdecydowanie bardziej wymagający – będąc określanym jako „dużo poważniejszym złoczyńcą”, „poziomem i rozmiarem dorównującym bohaterowi”.

Jak wiemy, gracz będzie posiadał swobodę w rozbudowywaniu drzewka umiejętności wybranego Avengersa - a te spersonalizowane wersje będą do wykorzystania w trybie kooperacji. Z ciekawością czekamy na oficjalny materiał z gameplayu, którego prezentacja została zapowiedziana po targach gamescom 2019.

Polecamy także:

Źródło: https://gamingbolt.com/marvels-avengers-post-game-will-have-even-greater-threats-and-plenty-of-levelling-up-to-do

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix