Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 20.07.2019 09:06
Steven Universe. Cartoon Network zapowiada filmową przygodę znanego bohatera
423V

Steven Universe. Cartoon Network zapowiada filmową przygodę znanego bohatera

Steven Universe jest jedną z najpopularniejszych produkcji Cartoon Network, która trafia nie tylko w gusta najmłodszych lecz również zyskała uznanie wśród starszych widzów. Teraz kultowa stacja zapowiedziała pełnometrażowy film o przygodach dorosłego Stevena.

Cartoon Network ma w swoim portfolio mnóstwo świetnych seriali animowanych, wśród których znaleźć można między innymi takie produkcje jak właśnie Steven Universe czy też Pora na przygodę.

Na trwającym właśnie San Diego Comic-Con 2019, włodarze stacji zaprezentowali szerszej publiczności zwiastun filmowej kontynuacji historii Stevena. Tym razem supersilny bohater jest już dorosły i pragnie zwyczajnego spokojnego życia - bez walki o dobro świata, bez borykania się z kolejnymi przeciwnościami losu. 

Niestety to nie jest jeszcze ten czas, w którym będzie mógł przejść na emeryturę, albowiem poluje na niego bardzo utalentowana, przebiegła i tajemnicza kobieta, której tożsamości jeszcze nie znamy. Film Steven Universe zadebiutuje na antenie Cartoon Network już 2 września.

Więcej wieści z San Diego Comic Con

Tagi: SDCC 2019 steven universe the movie