Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.07.2019 22:00
Crash Team Racing Nitro Fueled
847V

Crash Team Racing Nitro Fueled z najlepszym startem w historii serii

Activision może kolejny raz świętować. Wskrzeszony Crash nawet wskakując w samochody rozbija bank i notuje kapitalne rezultaty. Crash Team Racing Nitro Fueled to kolejny sukces amerykańskiego wydawcy.

Crash Team Racing Nitro Fueled trafiło na rynek z małymi problemami, jednak oprawa, mnóstwo zawartości oraz nostalgia pomogły osiągnąć grze wyjątkowy sukces. Nadal musimy czekać na ostateczne wyniki sprzedaży od Activision, ale rezultaty z Ameryki są jednoznaczne.

Powrót Crasha to jeden wielki sukces. Crash Team Racing Nitro Fueled zanotowało najlepszy start w historii całej marki na amerykańskim rynku. Odpicowana produkcja nie podbiła Ameryki (zajęła drugie miejsce), ale nawet w tej sytuacji deweloperzy oraz wydawca nie mogą narzekać.

Co ciekawe, Crash Team Racing Nitro Fueled pobił nawet Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy – jak widać gracze chętniej jeżdżą odpicowanymi samochodami niż biegają po odrestaurowanych mapach. W sumie warto tutaj na pewno zaznaczyć, że Crash w przypadku CTR-a trafił jednocześnie na trzy platformy – nie będę specjalnie zaskoczony, gdy okażę się, że Activision sprzedało sporo pudełek na Nintendo Switcha.

To jak... Kiedy pełnoprawna kontynuacja Crasha? Jak wiadomo Activision w swoim czasie wspominało, że odpowiedni wynik „kotletów” pozwoli rozwijać serię.

Więcej o Crashu:

Źródło: NPD

Tagi: Activision Beenox Crash Team Racing Nitro Fueled

Nie przegap