Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.07.2019 12:31
Crash Team Racing
897V

Crash Team Racing Nitro-Fueled z patchem 1.06 naprawiającym psucie save'ów

Crash Team Racing Nitro-Fueled to znakomita gra, ale niestety studio Beenox nie ustrzegło się poważnych błędów przy tworzeniu aktualizacji wyścigów.

Crash Team Racing Nitro-Fueled na PS4, po zainstalowaniu patcha 1.04, który został wydany tydzień temu, zawieszał się czasem po przekroczeniu linii mety. W dodatku dochodziło do sporadycznego psucia się save'ów. Problem dotyczył trybu Time Trial - wyłącznie na PS4. Beenox wydało w międzyczasie patch 1.05, ale nawet po jego instalacji gracze żalili się, że nadal tytuł regularnie się zawieszał na PS4 i że dochodziło do psucia się save'ów.

Ranking sprzedaży gier w UK

Deweloperzy szybko zareagowali, publikując dzisiaj aktualizację 1.06 do Crash Team Racing Nitro-Fueled. W notce dołączonej do patcha można przeczytać tylko o "poprawkach bugów", ale pierwsi gracze potwierdzają już, że wydane pliki, zajmujące ok. 65 MB, faktycznie naprawiają wreszcie psucie save'ów i zawieszanie gry na PS4.

Pozostaje mieć nadzieję, że Beenox nie popełni już więcej podobnych błędów. Posiadacze gry na PS4 mogą wreszcie spokojnie wrócić do zabawy i nie unikać trybu Time Trial.

Crash  Team Racing z problemami na PS4

Źródło: https://mp1st.com/news/crash-team-racing-update-1-06-zips-out-on-ps4-heres-the-known-fixes-so-far

Tagi: Activision Beenox Crash Team Racing Nitro Fueled