Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.07.2019 14:30
Crash z okładki Crash Team Racing Nitro Fueled
1250V

Crash Team Racing Nitro-Fueled z darmowym motywem na PS4. Miły prezent od deweloperów

Zagrywacie się dniami i nocami w Crash Team Racing Nitro Fueled? To pobierajcie najnowszy prezent od deweloperów. Studio przygotowało dynamiczny motyw, który upiększy ekrany PlayStation 4.

Crash Team Racing Nitro Fueled to jeden z hitów 2019 roku. Gra zebrała sporo pochwał od dziennikarzy z całego świata, więc nie brakuje chętnych, którzy z przyjemnością wcielają się w znanych bohaterów i rywalizują na efektownych arenach.

Crash Team Racing Nitro-Fueled. Zaskakujący wygląd Jamraja na japońskiej wersji pudełka

Twórcy zamierzają wspierać Crash Team Racing Nitro Fueled przez wiele kolejnych miesięcy. Studio przygotowało zestaw dodatków w formie sezonów, które pobiorą wszyscy gracze za darmo – dobra rozgrywka jest nagradzana skórkami oraz nowymi bohaterami, a zespół odpowiedzialny za grę kreuje także kolejne trasy.

Mało? To wpadajcie na PlayStation Store, gdzie wylądował darmowy motyw dla PlayStation 4. Sympatycy Crash Team Racing Nitro Fueled mogą skorzystać z dynamicznej grafiki, która wygląda nieźle, ale co najważniejsze – w menu konsoli pojawia się charakterystyczna nuta z Crasha!

Wyścig rozpoczęty! Świętuj premierę Crash Team Racing Nitro-Fueled dzięki temu darmowemu motywowi na PS4! Spersonalizuj menu PS4™ za pomocą tego nowego motywu, który pozwala zmienić wygląd tła i ikon. Pobierz już dziś.

Pełną prezentację przyjemności (choć w brzydkiej jakości) zobaczycie poniżej, a pliki pobierzecie z PlayStation Store.

Więcej o Crashu:

Tagi: Activision Beenox Crash Team Racing Nitro Fueled