Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.07.2019 17:57
Ekipa z Gears 5
478V

Beta Gears 5 na zwiastunie. Twórcy przygotowują na atrakcje

W najbliższy piątek rozpoczną się testy trybu sieciowego Gears 5. The Coalition prezentuje atrakcje na nowym zwiastunie, który pozwala przygotować się na mnóstwo ekscytujących i krwawych pojedynków.

The Coalition zaprezentowało Gears 5 na tegorocznym E3, ale nadal musimy czekać na przedstawienie wszystkich elementów gry. Twórcy chcą prezentować produkcję małymi kroczkami i już wkrótce zapoznamy się z wycinkiem trybu sieciowego.

W dniach 19-21 lipca i 27-29 lipca odbędą się dwie rundy sieciowych pojedynków na serwerach Gears 5. Twórcy zapewnią mnóstwo atrakcji, ponieważ podczas wydarzenia sprawdzimy aż trzy tryby oraz dwie mapy.

To oczywiście początek, ponieważ Gears 5 zapewni znacznie więcej zawartości, jednak tak jak wspomniałem – studio małymi krokami odsłania między innymi kolejne tryby. Jednym z najciekawszych składników tytułu jest bez wątpienia kampania, jednak fabularne materiały mają pojawić się dopiero przed samą premierą.

Jeśli zamierzacie brać udział w Tech Testach Gears 5, to pamiętajcie, że pliki pobierzecie na konsole oraz PC już jutro. Wcześniej poznaliśmy także wymagania sprzętowe.

Więcej o Gears 5

Tagi: beta Gears 5 Microsoft The Coalition trailer zwiastun