Iza Łęcka Iza Łęcka 15.07.2019 10:45
bohaterowie gears 5 w akcji
863V

Gears 5 zapewni krwawą jatkę. Gameplay z trybu PVP

Marcus Fenix odlicza do premiery nowej części Gears of War, by ponownie zatopić się w roztrzaskanych mózgach szarańczy. The Coalition jeszcze przed wielką premierą zorganizowało turniej, na którym najlepsi gracze mogli sprawdzić w akcji Gears 5.

Testy Gears 5 rozpoczną się w najbliższy piątek (19 lipca), ale The Coalition już w ubiegły weekend zaprosiło profesjonalnych graczy, którzy otrzymali w swoje łapy nadchodzącą produkcję. Studio sprawdzało w akcji tryb PVP.

Gears 5 ze szczegółami z trybu Eskalacji

W weekend odbył się ELEAGUE Gears Summer Series Invitational, na którym wybrani gracze sprawdzili Gears 5. Twórcy zaprosili znawców serii Gears of War i zorganizowali turniej – było to pierwsze oficjalne wydarzenie inaugurujące sezon najnowszej gry The Coalition.

W Gears 5 pojawi się nowy system odrzutu, który ma mieć bardzo istotny wpływ na wszystkie pojedynki. Deweloperzy odświeżyli mechanikę i w rezultacie mecze będą w większym stopniu opierać się na umiejętnościach graczy.

Gameplay z nowych Gearsów prezentuje się całkiem pokaźnie, co miało już swoje podstawy we wcześniej prezentowanych materiałach. Starcia są dynamiczne, zawodnicy płynnie doskakują do ścian, widowiskowo rozdzierają przeciwników za pomocą shotgunów. Zapowiada się niezła uczta z giwerą w łapie w lipcu, a później na początek września.

To kto szykuje się na testy?

 

 

 

 

Więcej o Gears 5 na naszym portalu przeczytacie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Gears 5 Microsoft pvp The Coalition