Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.07.2019 21:30
Rainbow Six Quarantine
1009V

Rainbow Six Quarantine zadebiutuje na początku roku. Ubisoft wyda 3 duże gry do 31 marca

Ubisoft szykuje się do kilku głośnych premier. Do końca roku zagramy w między innymi Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint, ale to dopiero początek planów francuskiej korporacji. Gracze mogą szykować się na kolejne trzy gry.

Już początek 2019 roku pokazał, że deweloperzy nie mogą czekać z dużymi premierami. Od stycznia gramy w duże hity AAA i identyczną sytuację zobaczymy za kilka miesięcy – wydawcy nie mogą czekać, bo pierwsze pół roku 2020 roku będzie ostatnią szansą na spokojną premierę przed wrzawą zgotowaną przez nową generację.

Ubisoft doskonale zdaje sobie z tego sprawę i firma zamierza zaszaleć. Od 1 stycznia do 31 marca 2020 roku Francuzi wrzucą na rynek trzy gry:

  • Watch Dogs Legion
  • Gods and Monsters
  • Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine

Aktualnie z tej listy trzecia część Watch Dogs (6 marca) oraz Gods and Monsters (25 lutego) posiadają daty premier. W kolejnych miesiącach Ubisoft zajmie się odpowiednią promocją Gods and Monsters i Rainbow Six Quarantine, a następnie przedstawi konkretne szczegóły debiutu (gamescom?) strzelanki.

Warto także zwrócić uwagę na pewną ciekawostkę – Francuzi zadbają o trzy zróżnicowane tytuły (otwarty świat, kooperacyjne shooter, przygodówka).

Warto spojrzeć:

Źródło: https://twinfinite.net/2019/07/rainbow-six-quarantine-release/

Tagi: Gods and Monsters Rainbow Six Quarantine Ubisoft Watch Dogs Legion