Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.07.2019 18:26
Ghost Recon Wildlands żołnierz
980V

Ghost Recon Wildlands z ostatnim i darmowym dodatkiem. Tryb Mercenaries na zwiastunie

Ubisoft przeszedł bardzo długą drogę z Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands. Francuzi systematycznie ulepszali i rozbudowywali produkcję, więc sympatycy tytułu na pewno nie mogli narzekać na brak odpowiedniego wsparcia. Firma postanowiła pożegnać grę za pomocą ostatniego i bezpłatnego dodatku.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands trafiło na rynek 7 marca 2017 roku. Ubisoft małymi krokami rozwijał produkcję i oferował kolejne atrakcje – zainteresowani za darmo sprawdzili między innymi tryb PvP oraz specjalne misje związane ze znanymi bohaterami.

Już 4 października odbędzie się premiera Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint, więc Ubisoft postanowił w odpowiedni sposób pożegnać się z fanami Wildlands. Już jutro na serwerach gry zadebiutuje Mercenaries – jest to tryb PvPvE oferujący atrakcje dla maksymalnie ośmiu graczy.

W Mercenaries naszym zadaniem będzie dotarcie do punktu ewakuacji – rywalizacja na papierze przypomina odrobinę Battle Royale, ponieważ zawodnicy na początku nie będą posiadać broni, a istotnym elementem zabawy będą pancerze oraz zdrowie.

Tak prezentują się nowe mechaniki:

  • Poszukiwanie wyposażenia: Gracze rozpoczynają każdą rundę posiadając jedynie broń białą. Muszą zdobyć lepsze przedmioty by skutecznie walczyć z siłami Unidad oraz pozostałymi przeciwnikami. W przypadku śmierci traci się całe zebrane wyposażenie, a następnie trafia do punktu startowego.
  • Pancerz: W trybie Mercenaries udostępniony zostanie nowy system zdrowia i pancerzy. W miarę zdobywania odpowiednich przedmiotów będzie rósł pasek ochrony osobistej. Będzie on maleć w zależności od obrażeń zadawanych przez broń przeciwników.
  • Zdrowie: Wybrana broń o dużej sile penetracji powodować będzie dodatkowo krwawienie trafionego celu. By poradzić sobie z utratą zdrowia będzie można skorzystać z klasycznych apteczek, bandaży oraz zastrzyków.
  • Forsowanie zamkniętych drzwi: Za zamkniętymi drzwiami będzie można zdobyć przydatne przedmioty – wyposażenie lub informacje o miejscu ewakuacji śmigłowcem. Jednak wyważanie drzwi będzie powodować hałas i w efekcie ściągać uwagę przeciwników. 

Za wypróbowanie Mercenaries otrzymacie strój samotnego wilka, który wykorzystacie w Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands.

Warto spojrzeć:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: tom clancy’s ghost recon: wildlands Ubisoft Ubisoft Paris