Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.07.2019 19:30
The Division 2 dla pojedynczego gracza
1455V

The Division 2 w wersji dla pojedynczego gracza? Julian Gerighty sugeruje taką możliwość

Wygląda na to, że istnieje szansa, iż otrzymamy kiedyś spin-off The Division 2 z fabułą dla pojedynczego gracza. Ubisoft jest świadom oczekiwań graczy.

Tom Clancy's The Division 2 zbiera dobre noty i zostało zdecydowanie dobrze przyjęte przez ogół graczy. Zaledwie kilka dni temu Ubisoft zapowiedział zupełnie nową zawartość Epizodu 1, który trafi do gry już 23 lipca - do wszystkich posiadaczy Przepustki Sezonowej. 

The Division 2 z bezpłatną zawartością. Szczegóły Epizod 1 – Peryferia Dystryktu Kolumbia: Ekspedycje

Jeden z fanów gry, zasugerował na Twitterze, że marzy o pobocznej części serii The Division, która nastawiona byłaby na narrację i skierowana głównie dla pojedynczego gracza. Fabuła miałaby skupiać się wokół agenta, który próbuje znaleźć swoją drogę do domu, do Nowego Jorku. 

I bardzo możliwe, że pomysł przeszedłby bez większego echa. Tak się jednak nie stało, a to za sprawą tego, iż Julian Gerighty, dyrektor kreatywny odpowiedzialny za Tom Clancy's The Division 2, udostępnił post na swojej tablicy, pytając graczy, co sądzą o takim pomyśle! Odpowiedzi fanów były oczywiście liczne i pozytywne.

I, co jasne, nie można tu mówić o fakcie prac nad grą, bądź zaawansowanym jej planowaniu. Pewne stało się jednak to, iż Ubisoft jest świadom popytu na taki projekt. Teraz pozostaje czekać na rozwój sytuacji. 

Źródło: Twitter

Tagi: Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive