Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.07.2019 20:28
Thor 4
4306V

Thor 4 oficjalnie! Znany reżyser za sterami

Miłośnicy Gromowładnego długo czekali na tę wiadomość. „Thor 4” oficjalnie powstanie i poznaliśmy nawet reżysera produkcji. Poznajcie pierwsze konkrety.

O nowej przygodzie Thora słyszymy od dawna. Wciąż czekaliśmy na oficjalne potwierdzenie produkcji i właśnie otrzymaliśmy taką wiadomość. Marvel ponownie postawił na znanego i cenionego reżysera.

Taika Waititi będzie miał okazję pracować na planie „Thor 4”. Twórca wcześniej wyreżyserował „Thor: Ragnarok”, „Co robimy w ukryciu”, „Dzikie łowy”, a jego najnowsza produkcja będzie ozdobą Disney+ - Nowozelandczyk jest reżyserem „The Mandalorian”, pierwszego serialu aktorskiego w uniwersum Gwiezdnych wojen.

Jak wiadomo „Thor: Ragnarok” to zdecydowanie najlepsza opowieść Thora z Marvel Cinematic Universe, a zarazem najbardziej zabawna historia z MCU, więc sympatycy znanego bohatera mogą zacierać rączki.

W głównej roli powinniśmy ponownie zobaczyć Chrisa Hemswortha, który wciela się w Thora od 2011 roku – aktor wystąpił w „Thor” (2011), „Avengers” (2012), „Thor: Mroczny Świat” (2013), „Avengers: Czas Ultrona” (2015), „Doktor Strange” (2016), „Thor: Ragnarok” (2017), „Avengers: Wojna bez granic” (2018) i „Avengers: Koniec gry” (2019).

Zdaniem dziennikarzy The Hollywood Reporter, Taika Waititi podpisał już umowę z Marvelem na przygotowanie filmu, ale jednocześnie musiał zrezygnować z reżyserii „Akiry”. Warner Bros. nie zamierza rezygnować z utalentowanego twórcy i korporacja chce podobno zaczekać – w tej sytuacji prace nad adaptacją japońskiej mangi rozpoczną się po zakończeniu prac nad „Thor 4”.

Pierwsze szczegóły dotyczące projektu możemy poznać już wkrótce – w tym tygodniu odbędzie się panel Marvela na Comic-Conie, podczas którego podobno poznamy plany korporacji na kolejną fazę filmów z Marvel Cinematic Universe.

Więcej o Marvel Cinematic Universe:

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/taika-waititi-direct-thor-4-1224464

Tagi: marvel marvel cinematic universe Taika Waititi Thor thor 4

Nie przegap