Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 29.06.2019 14:19
Avengers: Koniec gry. Nowe zwiastuny promują wersję ze sceną po napisach
4777V

Avengers: Koniec gry. Nowe zwiastuny promują wersję ze sceną po napisach

Avengers: Koniec gry jest niezwykle blisko pobicia historycznego wyniku Avatara, który po ponad 10 latach od premiery wciąż jest królem rankingów Box Office. Disney zamierza zbić swojego rywala z tronu i udowodnić, że da się przebić rezultat osiągnięty przez dzieło Camerona.

Ostatnia wielka bitwa Avengersów wciąż trwa. Po pokonaniu niesamowicie potężnego Thanosa, najlepsi bohaterowie z całego wszechświata staną do tegoż pojedynku raz jeszcze, z tą małą różnicą, że tym razem dostaniemy mały bonus.

Avengers Koniec Gry wracają do kin w Polsce. Film nie odpuszcza po drodze na szczyt

Marvel za wszelką cenę chce pokonać Avatara autorstwa Jamesa Camerona, co naprawdę może się udać wraz ze specjalnym pokazem rozszerzonej wersji Avengers: Koniec gry. Aby podbić nasz hype na najwyższy możliwy poziom twórcy promują swoje dzieło paroma małymi spotami telewizyjnymi, a w każdym z nich na koniec pada stwierdzenie "Zostań po napisach, a zobaczysz ekskluzywną zawartość". Taka zagrywa tylko napędza wyobraźnię fanów, którzy z radością popędzą do kin na wyznaczone seanse.

Tutaj od razu was ostrzegam - uważajcie na to gdzie wchodzicie w Internecie, albowiem sam już natknąłem się na spoilery z omawianej sceny.

Tagi: avatar Avengers: Koniec gry Disney Marvel Cinematic Universe

Nie przegap