Iza Łęcka Iza Łęcka 15.07.2019 07:30
PlayStation Plus sierpień przeciek
28181V

Wyciek PlayStation Plus sierpień. Sony zaoferuje dwie gry AAA od Electronic Arts?

Potwierdzenie lub zaprzeczenie tej informacji pojawi się dopiero za dobre dwa tygodnie, ale już teraz pojawiają się przecieki dotyczące sierpniowej oferty PlayStation Plus. Sony zamierza podobno zaoferować aż dwie duże gry Electronic Arts.

Sony już wielokrotnie nie potrafiło dopilnować listy gier z PlayStation Plus, a historia zna nawet przypadki, w których niemal równocześnie otrzymaliśmy zestawienia z dwóch miesięcy.

Wszystkie informacje o FIFA 20

Zdaniem redakcji Glitched Africa, japońska korporacja przez przypadek zaktualizowała cyfrowy sklep i  tym samym na PlayStation Store pojawiły się dwie gry z ikonką „PS Plus Free”. Według dziennikarzy, w przyszłym miesiącu zagramy w ramach abonamentu w:

Sytuacja jest interesująca, bo jak wiadomo Sony już kilkukrotnie opublikowało chociażby reklamę zawierającą nowe tytuły z PlayStation Plus, jednak nie wszystkie podobne przecieki potwierdziły się w ostateczności.

Musicie także pamiętać, że 24 lipca startuje na PlayStation 4 oferta EA Access, która na pewno będzie zawierać duże gry Electronic Arts. Czy w tej sytuacji Sony także mogłoby zaoferować tytuły od EA? Przekonamy się już wkrótce.

Warto spojrzeć:

PlayStation Plus Sierpień Przeciek 1

PlayStation Plus Sierpień Przeciek 2

Źródło: https://www.psu.com/news/august-playstation-ps-plus-games-leaked/

Tagi: playstation 4 playstation plus przeciek ps4 Sony wyciek

Nie przegap