Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.07.2019 17:10
Pokemon Sword/Shield nowe informacje
1556V

Pokemon Sword/Shield. Nowe informacje otrzymamy już 21 lipca

Jeśli znajdujecie się w gronie osób wyczekujących kolejnych informacji dotyczących nadchodzącej generacji Pokemonów, to już za kilka dni otrzymamy ich nową dawkę!

Pokemon Sword/Shield zadebiutuje już pod koniec tego roku. Game Freak nie pozwala nam zapomnieć o grze. Najpierw, przy okazji zapowiedzi Nintendo Switch Lite, ogłoszono specjalną wersję nawiązującą do nadchodzącej części kultowego tytułu, a niedawno otrzymaliśmy świetny spot reklamowy!

Pokemon Sword/Shield na przyjemnej reklamie. Twórcy pokazują nowości

Jak mogliśmy się dowiedzieć, już 21 lipca będzie miała miejsce emisja specjalnego odcinka Pokenchi (japońskiego programu poświęconemu Pokemonom), w którym ujawnione zostaną nowe informacje odnośnie do nadchodzącej gry! 

Odcinek będzie miał swoją premierę wspomnianego dnia, tj. w niedzielę, między godziną 7:00, a 8:00 tamtejszego czasu. Biorąc pod uwagę różnicę stref czasowych, u nas będzie to w godzinach 13:00 - 14:00. Na ten moment to, co zostanie pokazane, jest owiane tajemnicą. Ciężko jednoznacznie stwierdzić, czy chodzi o nowy materiał z rozgrywki, czy może ujawnienie kolejnych stworków. Czas pokaże! 

Pokemon Sword/Shield pojawi się na Nintendo Switch już 15 listopada!

Źródło: https://nintendosoup.com/new-information-on-pokemon-sword-and-shield-coming-july-21/

Tagi: Game Freak Nintendo Pokemon Sword/Shield