Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.07.2019 20:37
Pokemon Sword/Shield legendarny pokemon
1275V

Pokemon Sword/Shield na przyjemnej reklamie. Twórcy pokazują nowości

Game Freak nie daje zapomnieć o Pokemon Sword/Shield. Japończycy przygotowali kolejny spot, który w przyjemny sposób pokazuje nowości przygotowane do tegorocznej odsłony Pokemonów. Gracze mogą szykować się między innymi na raidy.

Pokemon Sword/Shield zadebiutuje w listopadzie i najwięksi fani marki mogą sięgnąć po specjalnie przygotowaną konsolę. Nintendo Switch Lite otrzymał nowy kolor oraz prezentuje dwa legendarny Pokemony, ale w pudełku z urządzeniem nie otrzymamy produkcji Game Freak.

Nintendo Switch Lite Zacian and Zamazenta Edition. Specjalna wersja z okazji premiery Pokemonów

Pokemon Sword/Shield ma zapewnić oczekiwany od dawna powiew świeżości. W grze trafimy do dużej, otwartej lokacji, w której kamera zmieni swoje położenie, otrzymamy możliwość decydowania o widoku, a jednocześnie zobaczymy chodzące po lokacji stworki. W standardowych miejscówkach pojedynki nadal będą odbywać się w losowych miejscach.

Japończycy zaproszą nas na wieloosobowe raidy, starcia z liderami odbędą się na stadionach, a podczas rozgrywki zmierzymy się z gigantycznymi wersjami Pokemonów. W tytule nie zabraknie także nowych Pokemonów – w tym dwóch legendarnych: Zacian i Zamazenta wyglądają naprawdę nieźle.

Warto sprawdzić:

Tagi: Game Freak Nintendo Pokemon Sword/Shield