Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.07.2019 15:24
Dr. Mario World z dobrymi wynikami po premierze
1080V

Dr. Mario World. Grę zainstalowano dwa miliony raz w ciągu 72 godzin od premiery

Najnowsza gra traktująca o Mario wystartowała na urządzeniach mobilnych zaledwie trzy dni temu, a już wygenerowała ogromne zainteresowanie. 

Dr. Mario World to darmowa gra na urządzenia z Androidem oraz iOS, która oferuje nam 5 światów i w sumie ponad 150 różnych poziomów. Każdy z nich rozrusza nasze szare komórki, ponieważ aby przejść do następnego wymagane będzie głównie zaliczanie zagadek logicznych. 

Premiera Dr. Mario World. Zagrajcie za darmo w nową grę Nintendo

Tytuł zadebiutował zaledwie 3 dni temu, a został zainstalowany już ponad 2 miliony razy! Jest to pozytywny wynik i doskonale pokazuje, jak wiele potrafi dać sama postać kultowego Mario w grze. 

Należy także wspomnieć, że jednym z większych zarzutów po beta testach, był zalew mikrotransakcji. Zachęcanie do nich miało być wręcz dokuczliwe. Może jednak osiągnięto przez to jakiś cel? Jak donosi Sensor Tower, gra zdążyła zarobić już ponad 100 000 dolarów! A przypomnę, że jest darmowa. 

I choć zdecydowanie nie są to osiągnięcia porównywalne do najlepszych gier Nintendo na urządzenia mobilne, to jednak na tle segmentu gier logicznych wypada naprawdę dobrze. Aktualnie Dr. Mario World plasuje się na pierwszym miejscu wśród darmowych aplikacji na iPhone w Japonii i na szóstym w Stanach Zjednoczonych

Złą wiadomością dla graczy w Polsce jest to, że Dr. Mario World nie jest dostępny w naszym kraju. 

Źródło: https://www.dualshockers.com/dr-mario-hits-2-million-installs/

Tagi: Dr. Mario World LINE Corporation Nintendo

Nie przegap