Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.07.2019 15:48
Pokemon Sword/Shield Allister
914V

Pokemon Sword/Shield z ekskluzywnymi liderami. Zwiastun pokazuje różnice pomiędzy edycjami

Game Freak przygotowało kolejny zwiastun Pokemon Sword/Shield. Twórcy pokazują różnice pomiędzy edycjami i tym razem autorzy zaoferują nawet ekskluzywnych przeciwników. Zobaczcie nowy materiał.

Pokemon Sword/Shield jest jedną z gorących produkcji przygotowywanych wyłącznie na Nintendo Switcha. Twórcy ponownie zaoferują dwie edycje, które teraz będą różnić się Pokemonami oraz Liderami.

Legendarny i długo wyczekiwany Mewtwo Armored w końcu trafi do Pokemon GO

W Sword możemy zebrać Deino oraz Jangmo-o, a w Shield natrafimy na Larvitar i Goomy, jednak to dopiero początek różnic. W pierwszej edycji zmierzymy się z Beą, a liderką drugiego wydania została Allister. Jak widać twórcy znajdują różnorodne elementy, które mają zachęcić graczy do sięgnięcia po kolejne pudełka.

Na materiale zobaczycie także prezentację Gigantamaxing – jest to mechanika podobna do Dynamaxing, ale teraz Pokemony zostaną nie tylko powiększone, ale także zmienią swój wygląd. Nie możemy w tym wypadku mówić o wielkiej rewolucji, jednak na pewno znajdą się chętni, którzy w listopadzie sprawdzą nowinkę.

Więcej o Pokemonach:

Tagi: Game Freak Nintendo Pokemon Sword/Shield