Tytus Stobiński Tytus Stobiński 10.07.2019 15:57
Haven
606V

Haven na pierwszym gameplayu. Nowa gra twórców rewelacyjnego Furi

Haven, to nowa gra od studia The Game Bakers, twórców ciepło przyjętego Furi. Dziś po raz pierwszy możemy przyjrzeć się rozgrywce na nowym wideo. 

Nowy tytuł przygodówka z elemetami rpg, która skupi się na historii dwójki zakochanych ludzi - ci udają się w podróż na nieznaną planetę. To znaczne odejście od poprzedniej gry, która skupiała się na dynamicznej i wymagającej uwagi walce. Skąd tak radykalna zmiana przy produkcji nowego tytułu, skoro samo Furi zostało docenione przez graczy i recenzentów? Na ten temat wypowiedział się Emeric Thoa, pełniący funkcję dyrektora kreatywnego przy grze.

Furi olbrzymim sukcesem

Jak czytamy, studio chce nam dać możliwość przeżycia czegoś, czego nigdy wcześniej nie dostarczyły gry wideo. Havenma się skupić na relacji partnerskiej, całość ma cechować przyjemne i wolne tempo akcji. Tytuł skierowany jest przede wszystkim dla dwójki graczy, ale ukończymy go również w pojedynkę. 

Na papierze wydaje się, że dostaniemy ciekawą grę, która swoją niecodziennością skusi zapewne niejedną osobę, która ma chęć odpocząć od typowych, głośnych produkcji AAA.

 

Warto również przeczytać na naszym portalu:

 

Tagi: Haven the game bakers