Tytus Stobiński Tytus Stobiński 08.07.2019 14:00
Elden Ring
1189V

From Software zadowolone ze współpracy z Georgem R. R. Martinem, studio myśli nad kolejnym twórcą

Wciąż nie wiemy, kiedy dokładnie przyjdzie nam zagrać w Elden Ring, ale z pewnością możemy spodziewać się tytułu z najwyższej półki.

Nadchodzące Elden Ring zapowiada się jako najbardziej ambitna produkcja From Software, a współpraca z Georgem R. R. Martinem tylko podsyca ogień oczekiwania. Tytuł ma cechować otwarty świat, na który japoński developer zdecydował się po raz pierwszy w swojej historii. Wedle wszelkich zapewnień, praca ze słynnym pisarzem przebiega wyśmienicie, a Martin znacznie wzbogaca świat kreowany przez twórców. 

Elden Ring nie zrywa z dziedzictwem From Software. Tytuł stanowi naturalne rozwinięcie serii Dark Souls

Podczas rozmowy z redakcją serwisu IGN, Masanaro Takeuchi z From Software poinformował, że w przyszłości studio chciało by nawiązać współpracę z kolejnym, znanym twórcą. Tym, miałby być Guillermo del Toro, reżyser stojący za takimi dziełami jak np. Labirynt Fauna, Kształt Wody czy Cronos. Na Takeuchim jednak, największe wrażenie zrobił efektowny Pacific Rim. Twórca zauważył ogromne podobieństwo między filmem, a opracowywanym właśnie remasterem gry Metal Wolf Chaos XD.

Jesteście ciekawi, co mogłoby wyjść z takiego duetu? 

Warto również przeczytać:

 

Tagi: Bandai Namco Elden Ring From Software