Tytus Stobiński Tytus Stobiński 19.06.2019 15:51
Elden Ring
1746V

Hidetaka Miyazaki zdradził sposób narracji w Elden Ring. Fani Dark Souls mogą zacierać ręce

Jeżeli spodziewaliście się, że przy nadchodzącym Elden Ring, From Software zmieni sposób prowadzenia fabuły i dostarczy nam więcej szczegółów na srebrnej tacy, to niestety - nie będzie ani łatwo, ani oczywiście

Elden Ring, nadchodzące rpg od duetu From Software - George R. R. Martin zapowiadane jest na największe przedsięwzięcie w historii japońskiego developera. Grę cechować ma przede wszystkim zdecydowanie bardziej otwarta struktura świata. Jeżeli jednak sądziliście, że studio ma w planach stworzenie typowego erpega, w którym eksplorację świata i przemieszczaniu się od punktu A do punktu B przerwiemy od czasu do czasu ubiciem jakiejś maszkary, to niestety muszę Was zmartwić. 

Elden Ring zapewni wielu bossów. Miyazaki zapowiada ekscytujące pojedynki

Jak poinformował nas Hidetaka Miyazaki, będący prezesem From Software, Elden Ring powraca do sposobu przedstawiania świata gry znanego nam z serii Souls. Oznacza to ni mniej ni więcej niż to, że znów zapewne czeka nas poszukiwanie przedmiotów, dokładne czytanie opisów i analiza wszystkiego pod kątem tajemnic, jakie skrywa wirtualny świat. 

Może więc Dark Souls otrzyma godnego następcę, a Elden Ring stanie się kolejnym klasykiem.

Warto również przeczytać:

Elden Ring oficjalnie! From Software i George R.R. Martin stworzyli wymagającego RPG-a!

Dark Souls. Kultowa seria z imponującym wynikiem sprzedaży

Tagi: Bandai Namco Elden Ring From Software

Nie przegap